Dział: Dam pracę

Recepcjonista-B&B Hotel Toruń

Data ważności: 2015-01-27
Województwo: Kujawsko-pomorskie

Hotel B&B w Toruniu zatrudni osobę na stanowisko Recepcjonisty.

Opis stanowiska:

Obsługa gości hotelowych, meldowanie, wymeldowanie, wystawianie faktur, wprowadzanie rezerwacji. Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gości. Zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość dodatkowego języka obcego mile widziana. Pozytywne nastawienie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole. Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja. Dyspozycyjność. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane. Znajomość programu PMS Opera będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Pracę w młodym dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach sieci B&B Hotels, szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie. danych osobowych w zakresie doboru zawodowego /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych.

Ogłoszeniodawca

Firma: B&B Hotels Polska Sp. z o.o.