Dział: Dam pracę

Animator 2015

Data ważności: 2015-03-27
Województwo: --poza-Polską--

Wezyr Holidays - Coral Travel Sp. z o.o. jest wiodącym touroperatorem w Polsce. Jesteśmy biurem, które od ponad 15 lat z powodzeniem rozwija się na polskim rynku turystycznym. Obecnie realizujemy nowy projekt rekrutacyjny skierowany przede wszystkim do studentów kierunków związanych z turystyką, pedagogiką i animacją kultury. Poszukujemy zaangażowanych i ambitnych osób zainteresowanych podjęciem pracy za granicą lub odbyciem stażu na stanowisku:

ANIMATOR

Miejsce pracy: Turcja, Grecja, Egipt, Bułgaria
Czas pracy: 15.06 - 15.09

Opis stanowiska:
Uczestnictwo w programie animacji hotelowych, ze szczególnym uwzględnieniem animacji dla polskich dzieci i ich rodziców.

Wymagania:

-Ojczysty język polski;
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
-Kierunek studiów Turystyka i rekreacja;
-Entuzjazm, dynamizm, dobra kondycja fizyczna;
-Cierpliwość i odpowiedzialność;
-Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z dziećmi;
-Dyspozycyjność do wyjazdu zagranicznego w okresie czerwiec - wrzesień 2015.

Oferujemy:

-Bezpłatne szkolenie;
-Udział w rekrutacji na zagraniczny staż lub do pracy za granicą;
-Umowę zlecenie w Polsce oraz umowę z lokalnym kontrahentemi;
-Zakwaterowanie, wyżywienie, przeloty i ubezpieczenie;
-Wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez link do formularza aplikacyjnego zamieszczony poniżej.

Ogłoszeniodawca

Firma: Wezyr Holiday Service Sp. z o. o.