Dział: Dam pracę

Kelner/Kelnerka z jęz niemieckim

Data ważności: 2016-01-07
Województwo: Śląskie

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy sprawdzoną niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Posiadamy 33 odziały na terenie Niemiec, rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Dewiza Naszej firmy to rzetelność i wsparcie dla osób, które zatrudniamy. Uczciwość, obopólne zaangażowanie i zaufanie ma dla Nas ogromne znaczenie. Aby zadowolić Naszych pracowników dokładamy wszelkich starań, by każda z ofert przez Nas proponowanych była opatrzona odpowiednio wysokimi standardami i atrakcyjną płacą. Dajemy Ci gwarancję legalności w zamian za chęć oraz gotowość do pracy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Jakie warunki powinien spełniać idealny pracownik?

- profesjonalna obsługa gości,
- dobra kondycja fizyczna i skupienie podczas wykonywania obowiązków,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym/dobrym (warunek konieczny),
- wysoka kultura osobista,
- doświadczenie w zawodzie,
- komunikatywność,
- otwartość na potrzeby gości.

Zakres obowiązków:

- przestrzeganie zasad higieny osobistej i BHP,
- utrzymywanie czystości w sali i na stołach,
- wykonywanie pracy zgodnie z zaleceniami,
- przestrzeganie ograniczeń i zakazów sprzedaży napojów alkoholowych,
- przestrzeganie obowiązujących cen przy sporządzaniu rachunków,
- dbałość o powierzony sprzęt.

Dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu?

- zapewniamy niemiecką umowę o pracę,
- pełen pakiet socjalny,
- gwarancję zachowania niemieckich standardów,
- proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie,
- oferujemy pracę na pełny etat z możliwością stałego zatrudnienia,
- lpłatne nadgodziny + napiwki,
- zapewniamy zakwaterowanie,
- gwarantujemy płatny urlop i dodatek świąteczny,
- dajemy wsparcie koordynatora.

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:
+48 71 3666 455
+48 71 3666 081

Oferty pracy znajdziesz na Naszej stronie internetowej: www.walterfachkraft.pl
oraz na naszym fanpage na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.

Ogłoszeniodawca

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH -