Dział: Dam pracę

Kucharz/Kucharka z jęz. niemieckim

Data ważności: 2016-01-07
Województwo: --poza-Polską--

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy sprawdzoną niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Posiadamy 33 odziały na terenie Niemiec, rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Dewiza Naszej firmy to rzetelność i wsparcie dla osób, które zatrudniamy. Uczciwość, obopólne zaangażowanie i zaufanie ma dla Nas ogromne znaczenie. Aby zadowolić Naszych pracowników dokładamy wszelkich starań, by każda z ofert przez Nas proponowanych była opatrzona odpowiednio wysokimi standardami i atrakcyjną płacą. Dajemy Ci gwarancję legalności w zamian za chęć oraz gotowość do pracy.

Aktualna propozycja pracy:

Miejsce pracy: Niemcy, ok. Monachium

Jaki jest przewidywany zakres obowiązków?

- sporządzanie potraw wedle podanych przepisów,
- przygotowywanie i dbanie o porządek na stanowisku pracy,
- dbanie o świeżość produktów spożywczych i kulinarnych,
- spełnianie wymogów sanitarno-higienicznych.
- bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP,

Dla nas liczy się:

- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym (warunek konieczny)
- kreatywność i samodzielność,
- motywacja do pracy i dobra organizacja w kuchni,
- zmysł estetyczny, sumienność i dokładność,
- zachowanie higieny pracy,
- umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej,
- doświadczenie w zawodzie jako kucharz/kucharka min. 1 rok (warunek konieczny),
- ważna książeczka sanepidu.

W zamian oferujemy Ci:

- niemiecką umowę o pracę z dobrymi świadczeniami,
- pełen pakiet socjalny opłacany w Niemczech,
- zachowane niemieckie standardy,
- świadczenia urlopowe,
- możliwość stałego, bezpiecznego zatrudnienia,
- atrakcyjne terminowe wynagrodzenie,
- organizację zakwaterowania,
- opiekę koordynatora,
- stabilną, legalną pracę.

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:
+48 71 3666 455
+48 71 3666 081

Oferty pracy znajdziesz na Naszej stronie internetowej: www.walterfachkraft.pl
oraz na naszym fanpage na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.

Ogłoszeniodawca

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH -