Dział: Dam pracę

Zatrudnię pracownika w biurze podróży

Data ważności: 2017-03-31
Województwo: Łódzkie

Zatrudnię pracownika w biurze podróży na stanowisku specjalista ds. turystyki/sprzedaży.

Opis stanowiska:

- bezpośrednia obsługa klienta,
- samodzielna rezerwacja i sprzedaż wyjazdów krajowych i zagranicznych,

Wymagania:
- wykształcenie min. licencjat, (kierunkowe lub inne),
- znajomość systemów rezerwacyjnych: SART, Bluevendo, MerlinX, Sykon,
- doświadczenie w obsłudze klienta i pracy na systemach rezerwacyjnych - warunek konieczny,
- biegła obsługa komputera (Office),
- wysoka kultura osobiste,
- komunikatywność,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- znajomość ofert wiodących touroperatorów,
- umiejętność profesjonalnej obsługi klienta.

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas 6 miesięcy z możliwością przedłużenia zatrudnienia.
- wolne niedziele
- atrakcyjne zarobki i dogodne warunki pracy

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie swoich aplikacji na adres mailowy:

Ogłoszeniodawca

Firma: Polonus S.C.