Dział: Dam pracę

Wychowawca obóz 12.06-25.06.2016

Data ważności: 2016-05-11
Województwo: -wszystkie-

LEKTOR Travel ogłasza nabór osób zainteresowanych objęciem stanowiska wychowawcy kolonijnego/obozowego. Jeśli jesteś osobą kreatywną, lubiącą kontakt z innymi, lubisz twórczą pracę, w której nie ma miejsca na nudę i nie boisz się wyzwań - skontaktuj się z nami! Być może poszukujemy właśnie Ciebie! Do wyboru: morze, góry lub Mazury :)

Turnus w terminie: 12.06-25.06!!!

Umowa zlecenie: 900 zł brutto za 2 tygodnie. Pokrywamy wszelkie koszty związane z wyjazdem, dojazdem, zakwaterowaniem i wyżywieniem podczas turnusu!

OBOWIĄZKI: - opieka wychowawcza i nadzór nad bezpieczeństwem uczestników kolonii/obozu - realizacja programu.

WYMAGANIA: - odpowiedni wiek i co najmniej średnie wykształcenie - zaświadczenie o ukończonym kursie wychowawcy lub inne zgodne z wymogami MEN - ważna książeczka sanepidowska - lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych, umiejętność pracy w zespole - bardzo dobry stan zdrowia - dyspozycyjność w czasie wakacji - kreatywność - czyli głowa pełna pomysłów :) - dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą - chęć pracy. Warunkiem wyjazdu z Nami jest odbycie osobistej rozmowy i szkolenia w siedzibie firmy we Wrocławiu. Więcej o Nas na: www.jezykowe.eu

Ogłoszeniodawca

Firma: LEKTOR TRAVEL