Dział: Dam pracę

Specjalista ds. Organizacji Wyjazdów

Data ważności: 2016-07-30
Województwo: Mazowieckie

Zero Gravity to społeczność zrzeszająca młodych ludzi kochających narty i snowboard, pragnących odkrywać stoki najlepszych alpejskich resortów oraz ceniących sobie jakość i obsługę na najwyższym poziomie.

Zero Gravity działa nieprzerwanie już od 13 lat! To pierwsze w Polsce, profesjonalne biuro podróży organizujące wyjazdy dla młodych i aktywnych narciarzy i snowboardzistów. W Zero Gravity znajdziesz nie tylko pracę pełną przygód, ale również przyjaźnie na całe życie!

Rozwiajamy się, więc powiększmy zespół- zapraszamy do naszego TEAMU !

Zakres obowiązków:
• poszukiwanie nowych destynacji oraz pozyskiwanie kontrahentów
• tworzenie opisów wyjazdów i graficzna kreacja ofert
• współpraca z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami (przewoźnicy, przedstawiciele alpejskich resortów, rezydencji oraz lokalnych barów i restauracji)
• współpraca ze sponsorami, przygotowanie raportów sponsorskich
• przygotowanie wyjazdów do realizacji i dopilnowanie wszelkich przed- i powyjazdowych szczegółów
• wsparcie pracy kadry wyjazdowej (rezydentów, pilotów i instruktorów, fotografów, artystów)
• praca na wybranych wyjazdach w charakterze rezydenta
• udział w akcjach marketingowych

Na stanowisko Specjalisty ds. Organizacji Wyjazdów szukamy osoby:
• bardzo zorganizowanej, szczerej i sumiennej
• pracowitej, otwartej i kreatywnej
• efektywnie zarządzającej czasem, planującą pracę według priorytetów
• posiadającej doświadczenie w organizacji wyjazdów zimowych oraz znającej alpejskie resorty
• potrafiącej pracować pod presją czasu oraz w nienormowanych godzinach pracy
• biegle posługującą się językiem angielskim oraz w stopniu komunikatywnym językiem francuskim lub włoskim
• ze znajomością obsługi pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel) oraz programów graficznych (Illustrator)
• posiadającą licencję pilota wycieczek lub/i uprawnienia instruktorskie (ski/snb)

W zamian proponujemy:
• uczciwe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
• pracę w młodym, energicznym zespole w wymiarze pełnego etatu
• pracę w wygodnym, designerskim biurze na warszawskim Ursynowie
• możliwość poznania nowych, pozytywnych ludzi z zimowa zajawką
• możliwość wyjazdów i pracy w najlepszych alpejskich regionach
• możliwość sprawdzenia się w różnych, czasem extremalnych, sytuacjach
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• i wiele innych rzeczy, o których przekonasz się aplikując i zdobywając nasze serca :-)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV w języku polskim ze zdjęciem) na adres

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zero Gravity z siedzibą w
Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,
1662)".

Ogłoszeniodawca

Firma: ZERO GRAVITY