Dział: Dam pracę

Konsultant ds. Podróży/Kraków

Data ważności: 2016-10-05
Województwo: Małopolskie

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pozytywnych i energicznych osób, które chcą podjąć z nami wspólne wyzwanie!
Jeżeli:

- kochasz poznawać świat i możesz nieustannie planować kolejne podróże,
- myślisz w nieszablonowy sposób i uważasz to za swoją mocną stronę,
- jesteś urodzonym organizatorem i przyjaciele powierzają Ci losy waszych wspólnych wypraw,
idealnie odnajdziesz się w naszym teamie! Do Twoich obowiązków będzie należała opieka nad naszymi Klientami i wsparcie ich w zakresie organizacji podróży: przygotowywanie ofert, sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacja hoteli i innych. Dzięki stałemu kontaktowi z hotelami i liniami lotniczymi będziesz mogła/mógł wykazać się swoją znajomością języka angielskiego, a profesjonalne narzędzia, które wykorzystujemy w codziennej pracy, pozwolą Ci organizować również własne wyprawy marzeń.

FRU.PL zapewnia:
- możliwość rozpoczęcia pracy bez doświadczenia w turystyce (szkolenia wstępne dla początkujących);
- pracę przy unikalnym projekcie wykorzystującym najnowsze technologie sprzedaży;
- nabycie interesującej wiedzy o sposobach na tanie podróżowanie;
- możliwość poznania od podszewki znanych systemów rezerwacyjnych (np. Worldspan);
- konkurencyjne wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premii;
- umowę o pracę;
- luźną, nieformalną atmosferę w pracy;
- wraz z rozwojem firmy możliwość awansu dla wybranych osób;
- indywidualny program szkoleń;
- ubezpieczenie zdrowotne i pakiet sportowy.

Zadania:
- doradztwo i obsługa klienta: telefoniczna (odbieranie rozmów), internetowa i bezpośrednia;
- sprzedaż produktów turystycznych (rezerwacje lotnicze, hotelowe, samochodowe oraz dodatkowe produkty turystyczne) dla rozmów przychodzących;
- przygotowywanie oferty spersonalizowanych;
- nadzorowanie rozliczeń z klientami w zakresie przeprowadzonych transakcji;
- stała współpraca z dostawcami usług, liniami lotniczymi, hotelami (głównie w języku angielskim).

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży i telefonicznej obsłudze klienta będzie atutem;
- umiejętność samodzielnego prowadzenia całego procesu sprzedaży;
- kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów oraz umiejętność
- nawiązywania i budowania relacji z klientem;
- dobra znajomość języka angielskiego;
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
- doskonała organizacja pracy, dokładność;
- gotowość do pracy w systemie zmianowym;
- doświadczenie w branży turystycznej oraz znajomość systemów rezerwacyjnych GDS będzie atutem.

Jeśli spełniasz te kryteria i czujesz, że idealnie odnajdziesz się w naszym zespole, prześlij nam swoje CV na adres , z dopiskiem AGENT KRK.

Ogłoszeniodawca

Firma: FRU.PL