Dział: Dam pracę

Kasjer Kolejowy

Data ważności: 2016-11-03
Województwo: Mazowieckie

Agencja doradztwa personalnego Look For Staff PRO obecnie dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży turystyki biznesowej, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref. KK/10/2016

Obowiązki:
- Obsługa klientów w zakresie rezerwacji i zakupu biletów kolejowych oraz autokarowych
- Bieżące wsparcie i kontakt z klientem, przygotowywanie ofert
- Rejestrowanie realizowanych zleceń w wewnętrznych systemach i korzystanie z systemów rezerwacyjnych poddostawców

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe,
- Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych),
- Dobra znajomość obsługi komputera (w tym MS Word, MS Excel),
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w kasach biletowych PKP.
- Doświadczenie w obsłudze klienta korporacyjnego.

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowym środowisku w szybko rozwijającej się firmie,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z nr ref. KK/10/2016 w temacie wiadomości na adres

Ogłoszeniodawca

Firma: Look For Staff Pro