Dział: Dam pracę

Antique Apartments poszukuje recepcjonistów

Data ważności: 2016-11-19
Województwo: Małopolskie

Antique Apartments Sp. z o.o. poszukuje recepcjonistów:

Opis stanowiska:
Do głównych zadań Recepcjonisty należeć będzie:
bezpośrednia obsługa gości w recepcji, dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gości w hotelu (check in/out, wystawianie faktur), a także informowanie gości o warunkach pobytu i usługach dodatkowych.
Zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez dostarczanie gościom usług na najwyższym poziomie.
Wdrażanie i koordynacja strategii sprzedaży zgodnie z polityką firmy.
Odpowiedzialność za jakość obsługi gości oraz budowanie długofalowych relacji z Gośćmi.
Praca w systemie zmianowym,

Wymagania:
doświadczenie w branży turystycznej
biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
znajomość innych języków obcych mile widziana
bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
samodzielność na stanowisku pracy oraz w podejmowaniu decyzji
dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym), zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu pracy
miła aparycja
znajomość systemów rezerwacyjnych
chęć nauki i rozwoju
dobra znajomość pakietu Ms Office

Oferujemy:
stabilną i odpowiedzialną pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
systemy premiowe,
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
pracę w młodym i dynamicznym zespole,
możliwości rozwoju zawodowego.

Ogłoszeniodawca

Firma: Antique Apartments Sp. z o.o.