Dział: Dam pracę

Kierownik Biura Sprzedaży

Data ważności: 2017-03-20
Województwo: Śląskie

Wakacje Non Stop to dynamicznie rozwijające się biuro podróży o ogólnopolskim zasięgu z siedzibą w Gliwicach. Nasz cel to stworzenie największego portalu internetowego w zakresie podróży oraz budowa sieci stacjonarnej. Nasz zespół to ludzie dla których podróże są pasją. Wyróżnia nas umiejętność wyszukiwania najlepszych ofert wakacyjnych oraz kompleksowa obsługa klienta, świadczona na najwyższym poziomie. Nie szukamy jedynie ludzi do pracy, ale osób, dla których podróże to pasja Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Realizuj zadania:
bezpośrednia, telefoniczna i e-mailowa obsługa Klienta
aktywny udział w procesie sprzedaży oferty biura podróży - dokonywanie czynności administracyjnych związanych ze sfinalizowaniem zakupu imprezy turystycznej
aktywna promocja i sprzedaż dostępnych ofert
uczestnictwo w przedsięwzięciach organizowanych przez biuro np. promocje, targi, study tour
dbałość o właściwy wygląd biura, jego witryny oraz ogólnego wizerunku firmy,
prowadzenie działań promocyjnych, organizacyjnych i innych związanych z prowadzeniem biura,
kierowanie zespołem sprzedażowym, zapewnienie właściwej obsady miejsc pracy
nadzór nad realizacją planów sprzedaży
Na starcie sprawdź czy spełniasz kilka naszych wymagań:
powinieneś mieć doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( min. 2 lata w branży turystycznej, w tym 1 rok na stanowisku kierowniczym)
chcielibyśmy abyś miał wykształcenie kierunkowe (turystyka, geografia)
musisz znać geografię ogólną świata
powinieneś dobrze radzić sobie z pakietem MS Office (szczególnie Excel i Word)
atutem w Twojej pracy będzie swobodne porozumiewanie się w języku angielskim
musisz mieć doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym
musisz posiadać znajomość systemów rezerwacyjnych

Oferujemy:
samodzielne stanowisko pracy
stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę
atrakcyjny system wynagradzania i system motywacyjny powiązany z realizacją planów sprzedażowych
szkolenia w Polsce i za granicą
narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków ( telefon komórkowy, laptop )

Ogłoszeniodawca

Firma: Wakacje NoN Stop