Ogłoszenia
Ogłoszenia
- PRACA W BIURZE PODRÓŻY SUN CENTER
- Pilot do Budapesztu 23/24.06.2026
- Noclegi nad kaszubskim jeziorem, z basenem obok...
- Specjalista ds. turystyki Warszawa- Bemowo
- Specjalista ds Turystyki
- Pielęgniarka na zieloną szkołę
- Zawód Referent D/S Turystyki
- Oferta pracy w Biurze Podróży
- SPECJALISTA DS. PRZETARGOWYCH
- Stażysta / Stażystka w Zespole Sprzedaży Grupowej...
Owady na talerzu - zapraszamy
W Warszawie otwarto restaurację serwującą oryginalne potrawy. Lokal mieści się na ulicy Nugat 7.
Restauracja o nazwie "Co To To Je" serwuje owady. W karcie znajdziemy np. szarańczę w tempurze, sushi z drewnojadami, skorpiony, tarantule, a na deser można zamówić: sernik ze świerszczem.
Właścicielami lokalu są Ewa Sikorska i Marcin Wiśniewski. - Pomysł przyszedł mi do głowy, kiedy byłam w restauracji z owadami w Budapeszcie - mówi Ewa Sikorska. - Wtedy nic nie zjadłam, do tego trzeba dojrzeć. Dla mojego pokolenia to są zwykłe robaki.
W środę, podczas otwarcia restauracji przed lokalem zgromadziło się wiele osób. W środku był tłok.
Kucharz Kuba Korczak zachęca i przekonuje konsumentów, że owady są smaczne i zdrowe, nie zawierają tłuszczu, mają natomiast dużo białka.
Restaurację zaopatruje Fabryka Owadów na Grochowie. Firma zajmuje się profesjonalną hodowlą świerszczy, karaczanów i innych w celach konsumpcyjnych.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Pierwsza restauracja tylko z owadami już działa
[2013-02-08 19:30 31.60.72.*]
Ble...Jezdze po swiecie,ale tego nie jem.Nie moge..chyba,ze nie wiem...ale pewnie jadam gorsze rzeczy.Ciekawe,gdzie ta restauracja w budapeszcie.Nie natrafilam.A moze.... odpowiedz »
Dział gastronomia:
Zachodniopomorscy hotelarze spodziewają się wysokiego obłożenia w
Kto znalazł się w przewodniku
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2026 już za
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już w przyszłym
Starsze aktualności:
Polak lata na wakacje dla ładnych
Biura podróży ważnym kanałem sprzedaży
Ekologia może się opłacać w
Grecja wprowadza opłatę
TUI: Brytyjczycy na wakacjach chcą czuć się jak w
Komórka obowiązkowa na
Gdzie polecieli Polacy na Boże
Kraje nadbałtyckie lepiej niż
Wyjazdy na Boże Ciało - zmiana
Urządzenia mobilne przyszłością turystyki?
Zakupy grupowe sposobem na promocje?
Opóźniony lub odwołany lot - co robić?
Darmowe bilety dla pasażerów Ryanaira
Iberia obniża pensje pilotom. Będzie wojna?!
Dlaczego okna w samolotach nie otwierają się?
O czym pamiętać przy współpracy franczyzowej?
Bukovina Terma Hotel Spa - z myślą o kobietach
Na rynku pojawił się katalog Neckermanna na sezon zimowy
W sylwestra i Nowy Rok więcej pociągów do Zakopanego
Turystyka wyciągnie Grecję z recesji?
