Subskrypcja
Subskrypcja

Szukaj
Szukaj

Airberlin odwołuje rejsy dalekiego zasięgu

Niemiecki przewoźnik Airberlin 15 sierpnia wystąpił z wnioskiem o bankructwo. Z dniem 25 września odwołuje loty m. in. na Karaiby. Linie lotnicze rozpoczęły proces redukcji floty dalekiego zasięgu.


Wczoraj, 11 września br. Airberlin poinformował o zamknięciu połączeń na Karaiby, z Dusseldorfu do Curacao, Cancun, Havany, Varadero, Punta Cany i Puerto Plata. Niestety to nie koniec. Linie lotnicze rozpoczynają zamykanie wszystkich rejsów dalekiego zasięgu z Berlina Tegel, w tym trasy Berlin-Abu Dhabi, przewoźnik dokonuje cięć w siatce oferowanej z Dusseldorfu.

Wcześniej niż sądzono, zostaną wstrzymane połączenia do Los Angeles i San Francisco. Trasy Berlin - Los Angeles i Berlin - San Francisco zostaną zamknięte od 1 października br., loty z Dussledorfu do Bostonu Logan zostaną wstrzymane również od 1 października 2017.

Airberlin informuje pasażerów, którzy wykupili loty w ramach pakietów wakacyjnych by kontaktowali się z biurami podróży w sprawie ewentualnych zwrotów poniesionych kosztów. Przewoźnik przeprasza za wszelkie niedogodności.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij