Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Biuro Podróży Elit Tours
- Rezydent Hotelowy
- SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI I CONTENT MARKETINGU
- Specjalista ds.obsługi posprzedażowej Wrocław
- pilot Bawaria
- PILOT NA JAPONIĘ na przełomie kwietnia/maja 2026
- B. P. Okno na Świat (Warszawa) - Specjalista ds....
- Specjalista ds. Turystyki w salonie Wakacje.pl
- Specjalista ds turystyki - Stargard
- Specjalista / Specjalistka ds. turystyki
W Krakowie odbędzie się III edycja kongresu turystyki religijnej
W Krakowie odbędzie się III Międzynarodowy Kongres Turystyki Religijnej i Pielgrzymkowej "100-lecie urodzin Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II". Wydarzenie jest zaplanowane w dniach 6-10 listopada 2019 roku.
7 listopada Kongres otworzą świeckie i kościelne władze Krakowa i Małopolski: odbędzie się msza inauguracyjna, przemowy otwarcia, prelekcje i wykłady oraz workshop (expo) z przedstawicielami sanktuariów, miejsc kultu oraz miejsc turystycznych. 8, 9 i 10 listopada goście z całego świata poświęcą na zwiedzanie Krakowa i Małopolski (Stare Miasto w Krakowie, Centrum Jana Pawła II na Białych Morzach, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, Kopalnia Soli w Wieliczce, były niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau, parafia i dom rodzinny Ojca Świętego w Wadowicach, Bazylika w Kalwarii oraz sanktuarium Czarnej Madonny w Częstochowie).
Celem Kongresu jest promocja Krakowa, Małopolski i Polski jako istotnej destynacji turystyki religijnej i pielgrzymkowej na arenie międzynarodowej, wzmocnienie znaczenia turystyki religijnej i pielgrzymkowej w kontekście globalnego przemysłu turystycznego oraz wymiana kontaktów handlowych wśród uczestników.
Na Kongres zaproszeni są przedstawiciele zagranicznych biur podróży i touroperatorów, blogerzy i dziennikarze, biskupi i księża oraz inni organizatorzy turystyki religijnej i pielgrzymkowej tacy jak koordynatorzy diecezjalni, szefowie fundacji, wspólnot i kongregacji zainteresowani organizowaniem przyjazdów obcokrajowców do Polski (kupujący).
Jak informują organizatorzy wydarzenia, inne podmioty, zarówno polskie jak i zagraniczne, takie jak samorządy, lokalne lub regionalne organizacje promujące miasta czy regiony, miejsca kultu - miejsca pielgrzymkowe, miejsca turystyczne, muzea itp. mogą uczestniczyć w kongresie jako sprzedający.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Itaka: nocne spotkanie z
Na ferie prowadzi Egipt, ale egzotyka także
Zamek Królewski na Wawelu podsumowuje
Dział targi, konferencje, workshop:
Oficjalny start sezonu
Starsze aktualności:
Picie na stokach potępiane
ACI EUROPE: Potrzebujemy zabezpieczenia przyszłości
POLREGIO przewiozło ponad 100 mln
Gdzie Polacy latali samodzielnie w
ETC publikuje wskazówki dla zrównoważonej
Accor ułatwia rezerwacje
Turystyka wspiera 33 finał
Gdańsk Europejską Stolicą Kultury
POT przyznała rekomendacje na lata
Będzie nowa wylotówka z Warszawy
Grecja: to nie turystyka odpowiada za wzrost zakażeń
Lepsza kondycja branży horeca?
Rośnie liczba Turystów odwiedzających Turcję
Oryginalna sieciowa kawiarnia w Japonii
Ceny się stabilizują a sprzedaż w MerlinX spada
Proszę o pomoc w wyborze biura turystycznego na wycieczke do Jerozolimy
Polska z nagrodą The Best MICE Destination 2019
Zimowi turyści jeżdżą nie tylko w góry
UIA: nie wydrukujesz karty pokładowej - zapłacisz
Boeing testuje zaktualizowane oprogramowanie
Linie Emirates będą promować lankijską turystykę
Jak mocno pandemia odbiła się na wynikach Enter Air?
SPRZEDAM KONTENER(PRZYCZEPA) GASTRONOMICZNA
Wczasy 10 dniowe OW Diuna w Jastrzębiej Górze 29.08-07.09.21
UE zaleci otwarcie granic na niektóre z krajów pozaunijnych
Dubrownik zwiększa limity dla turystów
Programy lojalnościowe pomagają zwiększyć rentowność
Nierentowne lotniska powinny tracić dotacje?
Ruch turystyczny w Grecji rośnie także zimą
Potrzeby niepełnosprawnych podróżujących niedostatecznie uwzględniane?
