Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Kierownik Coral Travel Suwałki
- Specjalista ds Turystyki
- poszukiwany pilot - Polska Północna 26-30.05
- Rezydent biura podróży 2025
- Manager produktu
- Staż w biurze Coral Travel Grodzisk Mazowiecki
- Rezydent Turystyczny/Pilot Turystyczny Sezon 2025
- Ośrodek Royal - Jastrzębia Góra wolny turnus
- Specjalista ds Turystyki
- WARSZAWA - Incentive Manager

Ryanair uderza w internetowe biura podróży
Ryanair uruchomił narzędzie weryfikacji cen oraz certyfikat "Verified by Ryanair". Ma to na celu przeniesienie całości sprzedaży biletów na stronę internetową, oraz do aplikacji przewoźnika.
Przewoźnik tłumaczy te dwie nowe inicjatywy "ochroną klientów przed internetowymi biurami podróży (OTA), którzy mogą nakładać na klientów dodatkowe prowizje i opłaty podając nieprawidłowe dane kontaktowe i uniemożliwiając tym samym Ryanairowi bezpośredni kontakt z pasażerami".
Narzędzie weryfikacji cen umożliwia klientom, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem internetowego biura podróży, sprawdzenie kwoty zapłaconej Ryanair za ich rezerwację w porównaniu z kwotą pobraną przez internetowe biuro podróży. Klienci będą teraz mogli wyraźnie zobaczyć jak internetowe biura podróży, które nie mają upoważnienia Ryanaira do sprzedaży naszych lotów, dodają prowizje i opłaty zarówno do cen naszych lotów oraz usług dodatkowych jak bagaż czy wybór miejsca - przekonuje Ryanair w komunikacie prasowym.
Certyfikat "Verified by Ryanair" wyświetlany jest jako znak firmowy wyłącznie na stronie Ryanair.com i w aplikacji Ryanair.
Nowy certyfikat "Verified by Ryanair" - wyświetlany jako znak firmowy i widoczny WYŁĄCZNIE na stronie internetowej oraz w aplikacji Ryanair - ma na celu ochronę klienta poprzez podanie prostego identyfikatora, dzięki któremu będzie mógł upewnić się, że rezerwuje loty bezpośrednio w Ryanair, a nie za pośrednictwem internetowego biura podróży. Ryanair nie ma umów handlowych z internetowymi biurami podróży (OTA) na sprzedaż lotów Ryanair, a jakiekolwiek próby sprzedaży usług dostępnych na www.ryanair.com, w szczególności w celach odsprzedaży naszych lotów, jest surowo zabronione na mocy naszego Regulaminu. - powiedziała Dara Brady, Dyrektor Marketingu Ryanaira.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Ryanair zaostrza walkę z OTA
[2021-04-27 12:03 31.186.201.*]
biura powinny zbojkotować linie i nie robić rezerwacji. odpowiedz »
Ryanair TO NAJGORSZA LINIA SWIATA 2020
[2021-04-30 17:26 161.8.19.*]
Ryanair z Virgin Atlantic zostały wybrane najgorszymi liniami lotniczymi swiata w 2021 roku. Czytajcie Guardian. Gdy sprawdzimy liste wypadkow samolotow Ryanaira i liste odwolanych lotow to okazuje sie ze tymi liniami lataja tylko samobojcy finansowi i doslowni. odpowiedz »
Ryanair zaostrza walkę z OTA
[2021-04-29 14:18 95.49.75.*]
Bardzo mnie to ucieszy. Będzie łatwiej wyszukiwać przeloty, gdy zostaną pominięte oferty, w których jakieś odcinki są obsługiwane przez rayana, pogarszające ofertę. odpowiedz »
Ryanair zaostrza walkę z OTA
[2021-04-30 16:59 212.103.61.*]
Ryanair to pospolity oszust. Dziwne, że ULC jeszcze nie wyrzuciło go z polskiego nieba choć powodów jest baardzo wiele. Przekręty z pracownikami, niezwrócone pieniądze za loty w 2020 roku, nagminne obecne odwoływanie lotów i samowolne narzucanie Klientom voucherów, iluzoryczne kanały kontaktowe z brakiem poświadczeń o korespondencji lub rozmowy, infolinia to fikcja - chyba, że klient musi dokonać dopłaty, i wiele, wiele innych zarzutów jak dla typowego oszusta.
Na dodatek kłamliwa, jakże goebbelsowska propaganda obciążająca biura podróży. Mówią, że tonący brzytwy się chwyta. Ale to przecież nie tonący tylko osaczony, prymitywny oszust na codzień chodzący w gumfilcach, komunikujący się jak błazen oraz z IQ= -200. Gonić go z Polski. odpowiedz »Ryanair zaostrza walkę z OTA
[2021-04-30 17:12 45.82.251.*]
Wspolczuje Irlandii takiej firmy jak Ryanair. Tam sa tacy dobrzy ludzie a ten Ryan wystawia im wizytowke zlodzieji. Nielot Ryan mowi o nieautoryzowanych biurach podrozy. Czy ktoś zna choc jedno biuro autoryzowane? odpowiedz »
Dział dla turystów:
Ceny w biurach jak przed dwoma
ETC: Silne wzrosty w europejskiej turystyce w I
Dział transport:
Polregio przyłącza się do Nocy
Dobre wyniki Portu Lotniczego
Starsze aktualności:
Drugi nabór w ramach programu finansowanego z
Itaka wzmacnia ofertę lotów w
GUS publikuje dane o liczbie udzielonych
Komisja Europejska zatwierdziła pomoc dla przewoźnika
Promocja na zlecenie - czy tak to powinno
Linie lotnicze Swiss z nowym dyrektorem
Sabre wspiera się AI od
Dokąd polecą Polacy samodzielne na
Polacy krócej wypoczywają w
1/3 Polaków nie pojedzie na wakacje w tym
Przewoźnik zapłaci, jeśli nie poinformuje o odwołaniu lotu z wymaganym wyprzedzeniem
Ceny wyjazdów delikatnie w dół
Glovo uruchamia w Warszawie centrum technologiczne
Emirates przywracają połączenia do Stansted
UNWTO: tylko dzięki zdecydowanym działaniom politycznym będzie można otworzyć turystykę w lecie
Ceny wrześniowych wyjazdów rosną
Zdrożały hotele o niższym standardzie
Pomorscy przedsiębiorcy turystyczni mogą wygrać dofinansowanie
Wyjazdy do Egiptu droższe niż przed rokiem
Hotel Gołębiewski nie ruszy w terminie
Pinta sfinansuje budowę browaru z crowfundingu?
Szumne zapowiedzi, a stawki zostały
Darmowe przejazdy w ramach Dnia Dziecka z PKP Intercity
Ceny wyjazdów na sierpień stabilne
Travelist: Wzrasta liczba rezerwacji na rodzinne pobyty wypoczynkowe
Portugalia znosi testy dla zaszczepionych
Ryanair kupuje inną linię lotniczą
Chałupy - odradzam prywatne kwatery
Pałac - idalny na hotel, SPA, dom spokojnej starości itp.
Europe Senior Tourism w Hiszpanii. Ruszył program skierowany do turystów-seniorów