TUR-INFO.pl | Serwis informacyjny branży turystycznej
ZAJRZYJ DO NAS NA: TUR-INFO.PL na Facebook TUR-INFO.PL na Twitter

BUT wprowadza na rynek ofertę zimową

Biuro Usług Turystycznych BUT poinformowało o wprowadzeniu na rynek oferty zimowej.


Na stronie KochamWakacje.pl pojawiły wyjazdy do Austrii, Włoch, Polski i Słowacji. Zeszłoroczne hity sprzedaży czyli Madonna di Campiglio i obóz językowy w Londynie znów znaleźć można na stronie firmy. W tym sezonie touroperator postanowił rozszerzyć ofertę z wyjazdami, o nowe miejsca we Włoszech i w Polsce.

Nowościami we Włoszech są Sella Ronda z największą karuzelą narciarską Europy, oraz wyjazd łączący Bormio i Livigno, w trakcie którego, uczestnicy odwiedzają 4 ośrodki narciarskie.

W Polsce firma BUT, również zdecydowała się na wprowadzenie nowości. W sezonie zimowym proponuje uczestnikom nie tylko wyjazd do Zakopanego, ale dwie nowe imprezy w Wiśle.

Jedna typowo narciarsko-snowboardowa z wieloma godzinami szkolenia z instruktorami i różnorodnością stoków Wisła+Szczyrk, a druga rekreacyjna dla fanów białego szaleństwa bez nart-snowboardu.

Już całkiem niedługo biuro BUT zamierza wystartować z ofertą wyjazdów Obozy/Kolonie Lato 2020. Firma już teraz zapowiedziała duże zmiany w ofercie, nowości, jak również mocną koncentrację na współpracy z ambasadorami.

Starsze informacje 2019-10-09


Ecco Travel rozwija segment podróży łączonych
Ecco Travel wprowadza do swojej oferty kolejne produkty pozwalające na odwiedzenie kilku krajów podczas jednej wyprawy. Najnowsza propozycja touroperatora to wycieczka łącząca Singapur, Australię i Bali.

Polski turysta staje się coraz bardziej wymagający. Wakacje czarterowe i pobyt przez dwa tygodnie w jednym miejscu powoli odchodzą do lamusa. Nasz klient chce zwiedzać i poznawać świat i my takie możliwości mu dajemy. W związku z tym, że spora grupa to powracający klienci, wprowadzamy na bieżąco do oferty coraz to nowsze propozycje. A że w miarę jedzenia apetyt rośnie, muszą być one wyszukane i unikatowe. Z tą myślą wdrożyliśmy do sprzedaży Australię i dwie opcje zwiedzania - samej Australii lub w połączeniu z Singapurem i Bali. Ten ostatni program od razu przypadł do gustu naszym klientom i w ciągu tygodnia zapisało się tyle osób, że mogliśmy potwierdzić pierwszy termin. Nietrudno odgadnąć, że propozycje tego typu z miejsca staja się hitami. Kiedy łączymy razem kierunki, z których każdy z osobna jest obiektem marzeń i planów wielu osób, efekt może być tylko jeden. Dlatego ostatecznym weryfikatorem danego produktu jest zawsze rynek - mówi Katarzyna Słowińska, dyrektor operacyjny Ecco Holiday i Ecco Travel.

Program objazdowy "Australijska przygoda" obejmuje takie miejsca jak Sydney, Park Narodowy Gór Błękitnych, Homebush, Park Narodowy Uluru, Ayers Rock, Cairns, Great Ocean Road, Park Narodowy Port Campbell, Melbourne. Wycieczka trwa 15 dni i 11 nocy na miejscu. Oferta obejmuje przeloty liniami rejsowymi, przeloty wewnętrzne, zakwaterowanie i zwiedzanie z polskim pilotem. Najbliższe terminy to marzec i kwiecień 2020 r.

Impreza rozpoczyna się bezpośrednim przelotem do Singapuru i zwiedzaniem. Dalej przelot do Sydney i siedmiodniowa wycieczka po Australii, a na zakończenie 6 dni wypoczynku na Bali. Cały program trwa 17 dni i 14 nocy. Pierwszy potwierdzony termin przypada na 21 kwietnia 2020.

Podobne założenia towarzyszyły wprowadzeniu kolejnego programu łączonego obejmującego Sri Lankę i Indie. Dodatkowym atutem w tym przypadku jest przelot bezpośredni, realizowany najczęściej dreamlinerami Polskich Linii Lotniczych LOT. Zgodnie z zapowiedziami Ecco Travel, segment wyjazdów łączonych z pewnością będzie rozwijany. W planach są też nowe programy objazdowe na takich kierunkach jak Arabia Saudyjska, Kolumbia i Maroko.

Starsze informacje 2019-03-22


Exim Tours wprowadza nowy kierunek
Exim Tours poinformował o wprowadzeniu nowego kierunku.

Nowa w ofercie touroperatora destynacja to Zadar, z wylotem z 5 lotnisk (Kraków, Poznań, Warszawa, Berlin Schonefeld i Tegel). Wyjazdy będą realizowane od 22.04 do 31.10.2019r.

Exim, w swojej ofercie wprowadził 24 hotele o różnym standardzie - od apartamentów po hotele pięciogwiazdkowe.

Starsze informacje 2018-11-21


BUT rozpoczyna sprzedaż nowej oferty
20 listopada Biuro Usług Turystycznych BUT wystartowało ze sprzedażą letniej oferty.

Specjalizujący się w wyjazdach młodzieżowych touroperator przygotował 84 oferty dla młodzieży w wieku 13-19 lat. Nowością są wyjazdy do Czarnogóry. W Polsce, BUT zaproponuje wyjazdy aktywne i z influencerami, takimi jak Maria Krasowska, Nanami Chan, czy InaYif. Dla dzieci w wieku 7-13 lat organizator zaproponował 67 programów, w większości kolonii w Polsce.

Jak podaje touroperator największą popularnością cieszą się takie obozy tematyczne, jak obóz wędkarski, kolonia,w trakcie której można uczestnicy poznają tajniki pracy weterynarza i zoologa,obóz z wyprawą na bezludną wyspę , obóz Power Max, z takimi atrakcjami jak paintball czy park linowy, kolonia Fabryka Pasji, na której dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania artystyczne, czy obóz taneczny.

Do 23 listopada trwa promocja, z okazji 20-lecia działalności BUT-a. W jej ramach touroperator oferuje 20 proc. zniżki, gwarancję zmiany rezerwacji i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w cenie.

Starsze informacje 2018-10-22


Grecos rozpoczyna sprzedaż przyszłorocznej oferty
Grecos rozpoczął sprzedaż ofert na sezon letni 2019. Touroperator rozpoczął sprzedaż 20 października i -jak przekonuje - z miejsca znalazł pierwszych klientów.

Ceny w promocji First Deal są nawet o 40 procent niższe od regularnych. Grecos oferuje gwarancje najniższej oraz niezmiennej ceny, a także - w wybranych hotelach - pobyt dziecka gratis.

Rabaty do 40 procent to kontynuacja strategii oferowania we wczesnej sprzedaży najkorzystniejszych cen. Dopełnieniem tego jest gwarancja najniższej ceny na rynku, zaproponowana przez Grecosa gratis. Klient odzyska różnicę w cenie, jeśli w ciągu 5 dni od zakupu znajdzie u innego touroperatora tańszą ofertę. Gwarancja najniższej ceny w Grecosie w ciągu całego sezonu kosztuje z kolei 25 złotych od osoby - klient będzie miał prawo skorzystać z tej gwarancji także przy ofercie last minute czy last second, gdyby okazała się tańsza od zakupionej we wczesnej sprzedaży. Bez dopłaty obowiązuje gwarancja niezmiennej ceny. Klient nie dopłaci nawet przy podwyżkach cen paliwa i wzroście kursów walut. W wybranych hotelach pobyt pierwszego dziecka jest darmowy.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego oferta Grecosa powstaje w odpowiedzi na oczekiwania ludzi, którzy decydują się na wakacje z nami.. Z roku na rok podnosimy jakość. Jakość programów, wycieczek fakultatywnych i obsługi, w tym rozpatrywania reklamacji. Bardzo ważna, a może najważniejsza, jest też jakość hoteli - komentuje prezes Grecosa, Wojciech Skoczyński.

Poznański touroperator do swojej nowej oferty dołącza kolejne hotele, w tym sieci Mitsis i Grecotel. Klienci Grecosa od lat umieszczają bazę noclegową Mitsis Hotels wśród najwyżej ocenianych obiektów. W roku 2019 wydłuża się lista hoteli tej sieci w ofercie touroperatora. Klienci mogą wybrać wakacje m.in. w hotelach Rodos Village Beach Hotel&Spa (po obszernej modernizacji, z 3 basenami) czy Galini Wellness Spa&Resort w Kamena Vourla w środkowej Grecji (to największe centrum wellness&spa na Bałkanach). Istotnym elementem oferty jest też 5 obiektów pod marką Grecotel plus Gelina Village, którą Grecotel odtąd zarządza.

Na Krecie, najczęściej wybieranej przez Polaków wyspie, oczekiwania wymagających klientów zaspokoi kolejny pięciogwiazdkowy hotel - leżący na nadmorskim zboczu Fodele Beach&Waterpark Resort zapewnia niepowtarzalne widoki. Hit ostatnich lat to Zakynthos, gdzie Polacy są drugą nacją po Brytyjczykach. Tu Grecos sprzedaje na sezon 2019 wakacje w nowo wybudowanej części popularnej Caretta Island - na rodziny z dziećmi czeka aquapark i 68 pokoi rodzinnych typu apartament.

Grecos w przyszłym sezonie wzmocni sprawdzone formaty animacyjne: Klub Delfinki dostępny w 40 hotelach i Klub Opa! Grecos (w tym Opa! teens dla młodzieży) w 10 obiektach.

Stałym klientom Grecos zaproponował w promocji rabat na poziomie 2 procent. Wszyscy mogą skorzystać z bezkosztowej zmiany rezerwacji, a także z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w promocyjnej cenie 12 zł za osobę. Oferta First Deal obowiązuje do 13 listopada 2018.

Starsze informacje 2018-09-04


Rainbow rozpoczął sprzedaż oferty letniej
Biuro Rainbow rozpoczęło właśnie przedsprzedaż wczasów na Lato 2019.

Jak główną zaletę tegorocznej przedsprzedaży uważamy 100% pewności najniższej ceny - to ważniejsze niż rabaty do 40%. Dodatkowo dokładamy extra rabat dla dzieci do 500 zlotych lub do 400 złotych jeśli jadą dwie osoby dorosłe. Warto się pospieszyć z decyzją, bo teraz jest największy wybór hoteli i terminów. Wiadomo - najlepsze oferty sprzedają się najszybciej więc zachęcamy do wizyt w biurach sprzedaży lub na naszej stronie - mówi Emilia Bratkowska, dyrektor marketingu i PR w Rainbow.

Po raz pierwszy Rainbow zaoferuje wypoczynek na greckich wyspach Lesbos i Kalymnos, a także Maskat w Omanie. Z dalszych kierunków nowością jest Dominikana.

Przedsprzedaż trwa do 7 listopada 2018. Ofertę można kupić w sieci oddziałów własnych, telefonicznie przez call center, na stronie R.pl oraz w sieci agencyjnej w całym kraju.

Starsze informacje 2018-08-31


Itaka rozpoczęła sprzedaż przyszłorocznej oferty
31 sierpnia Itaka wystartowała ze sprzedażą ofert na sezon Lato 2019.

Na start touroperator przygotował 40 kierunków wczasowych w Grecji, Hiszpanii, Egipcie, Turcji, Portugalii, Czarnogórze, Gruzji, Bułgarii, Tunezji i we Włoszech oraz wycieczki objazdowe do najpiękniejszych miejsc w 55 krajach. Łącznie w systemach rezerwacyjnych touroperatora dostępnych jest już 1000 ofert, a kolejne będą sukcesywnie dodawane.

Nowością wprowadzona przez Itakę jest Gwarancja najniższej ceny aż do dnia wyjazdu, dostępna dla wybranych ofert.

Starsze informacje 2018-08-28


Neckermann Podróże startuje ze sprzedażą oferty Lato 2019
Oferta Lato 2019 jest już dostępna w systemach rezerwacyjnych a klienci mogą uzyskać informacje na jej temat zarówno na stronie internetowej, jak i u doradców w biurach podróży.

Biuro podróży startuje ze sprzedażą lata oferując 60% rabaty oraz inne korzyści przy wczesnej rezerwacji. To m.in. gwarancja najniżej i niezmiennej ceny imprezy oraz możliwość dowolnej zmiany rezerwacji. Klienci, którzy zarezerwują wakacje do końca października, zapłacą zaledwie 5% zaliczki czyli najniższą z oferowanych wśród największych touroperatorów. Na klientów czekają też nawet 100% zniżki dla dzieci, rabaty dla seniorów i nowożeńców.

Nowa oferta Neckermanna to ponad 50 słonecznych kierunków. Biuro podróży zapewnia wyloty ze wszystkich lotnisk lokalnych. W tym roku z Neckermannem będzie można wypocząć także m.in. na Cyprze, hiszpańskiej Ibizie, Costa del Sol, w Czarnogórze, czy też w Portugalii na Algarve i na Maderze. Nowością w ofercie lotniczej będzie Izrael i grecka Santorini. Neckermann wraca też z szerszą ofertą obiektów na Zakynthos. Jednym z takich miejsc będzie niezwykle popularna wśród naszych rodaków grecka wyspa Zakynthos, na której w ramach grupy Thomas Cook proponujemy unikalne hotele brandowe, w tym nowy koncept Cook s Club - mówi Maciej Nykiel, prezes Neckermann Podróże.

Neckermann rozwija również ofertę w Polsce - latem 2019 zaoferuje już blisko 300 obiektów zlokalizowanych w całym kraju. Korzystając z bazy noclegów, klienci będą mogli swobodnie komponować wakacje dodając do nich także oferowane przez touroperatora przeloty.

W ostatnich miesiącach touroperator wprowadził udogodnienia dla partnerów handlowych m.in. wydłużając pracę help desku, który jest dostępny także w niedzielę czy oferując jednolitą stawkę prowizyjną za sprzedaż oferty katalogowej i last minute. Nowością przy sprzedaży oferty Lato 2019 będzie wcześniejszy system wypłacania prowizji tuż po zarezerwowaniu imprezy. Od maja touroperator ma też nową stronę www. Dużym udogodnieniem dla klientów jest także możliwość zapisywania wybranych ofert, tak aby móc do nich wrócić np. podczas rozmowy z konsultantem w biurze podróży.

Starsze informacje 2018-08-09


Firma Mouzenidis Travel rusza ze sprzedażą oferty LATO 2019.

Od 9 sierpnia klienci touroperatora mogą dokonywać rezerwacji na następujących kierunkach: Chalkidiki, Riwiera Olimpijska, Zakynthos i Kreta. Pełna oferta, w tym nowe destynacje i regiony będą dostępne do sprzedaży w przeciągu kilkunastu dni. Firma planuje rozpocząć wyloty z kolejnego, polskiego lotniska jak również zaproponować wyjazdy nie tylko do Grecji.

Podobnie jak w poprzednich latach większość naszych operacji będzie oparta o własną linię lotniczą Ellinair - informuje dyrektor sprzedaży Artur Rezner. To szczególnie ważne o okresie First Greece, bowiem Ellinair jako przewoźnik rejsowy ma stałe godziny przelotu. Oznacza to, że Klienci już w dniu zakupu mają pewność, że podane godziny nie ulegną zmianie - dodaje.

Jak przekonuje Artur Rezner, Koncepcja all inclusive i ultra all inclusive we własnych hotelach sieci BOMO (obecnie już 12 hoteli) sprawdziła się doskonale w mijającym sezonie, touroperator będzie ją kontynuować również w 2019 roku, uzupełniając ją m.in o polskie animacje Grekoleto.

Starsze informacje 2018-03-21


W Rainbow sprzedaż drugiej części Egzotyka 2018/2019
W Rainbow rozpoczęła się właśnie sprzedaż drugiej części oferty Egzotyka 2018/2019. Tym razem do sprzedaży trafiły wyjazdy realizowane samolotami rejsowymi.

W sezonie 2018/2018 są to:
  • KOLUMBIA - Cartagena. Położona na wybrzeżu Cartagena jest bez wątpienia najpiękniejszym miastem w Kolumbii, a może nawet w całej Ameryce Południowej. Swoje miejsce na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO zawdzięcza niezwykle kolorowej, kolonialnej zabudowie Starego Miasta, otoczonej potężnymi fortyfikacjami. Po dniu spędzonym na karaibskiej plaży warto wypić kawę w małej kafejce, pojeździć autobusem chiva rumbera lub zatańczyć vallenato na ulicy.
  • MALEZJA - Langkawi. Największa malezyjska wyspa, niedaleko zachodniego wybrzeża, przy granicy z Tajlandią. Istny turystyczny raj oferujący szereg atrakcji, jak: trekking w dżungli i w górach, orientalną faunę do obejrzenia w ptasim parku, w ogromnym akwarium i na farmie krokodyli oraz możliwość uprawiania najróżniejszych sportów wodnych i liczne pola golfowe. A w zasięgu rejsu łodzią znajduje się sto mniejszych, znacznie bardziej odludnych wysp.
  • INDIE - Goa. Dawna portugalska kolonia to zaskakujące oblicze Indii - wyraźne wpływy Portugalczyków znajdziemy w architekturze i kuchni, a także w stylu życia. To najmniejszy, ale być może najpiękniejszy indyjski stan, głównie dzięki plażom. Goa oferuje aż 125 km różnorodnych plaż - długich i szerokich, porośniętych palmami lub połączonych z infrastrukturą hotelową (szczególnie na północy, gdzie kwitnie życie nocne w klubach i na targowiskach).


Oprócz nowości oczywiście jak co roku, olbrzymia oferta miejsc na całym świecie znakomitych zarówno na wczasy jak i na zwiedzanie. Od wielu sezonów Rainbow prowadzi konsekwentną politykę cenową i zachęca do zakupu wakacji w przedsprzedaży proponując z tej okazji aż do 1000 złotych rabatu od osoby i dodatkowo nawet 5% dodatkowego rabatu dla stałych klientów oraz gratisowe gwarancje i ubezpieczenie od rezygnacji TU Europa.

Promocja przedsprzedaż Egzotyka trwa od 21. marca 2018 do 20. Kwietnia 2018 i obejmuje całą ofertę egzotyczną touroperatora. Oferty dostępne w sieci salonów własnych i agencyjnych oraz na stronie R.pl
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
9 przedsprzedaż oferta nowość destynacje organizator turystyki biuro podróży


Komentarze:

Ta strona przetwarza dane osobowe oraz używa COOKIES. Szczegóły przetwarzania danych osobowych są opisane w polityce prywatności. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Wszelkie szczegóły w regulaminie, polityce prywatności oraz polityce cookies.
  Akceptuję