TUR-INFO.pl | Serwis informacyjny branży turystycznej
ZAJRZYJ DO NAS NA: TUR-INFO.PL na Facebook TUR-INFO.PL na Twitter
Hotel Diament Plaza Gliwice po remoncie

Dodatkowe pokoje, nowe wyposażenie i standard wnętrz - to efekty zakończonej modernizacji w Hotelu Diament Plaza Gliwice. W obiekcie przeprowadzone zostały gruntowne prace, które miały na celu podniesienie standardu oraz jakość oferowanych usług.


W ramach rewitalizacji odnowione zostały pokoje i łazienki oraz przestrzenie ogólnodostępne i korytarze. Hotel Diament Plaza Gliwice oddaje także do użytku gości 7 nowych pokoi.

Hotel Diament Plaza Gliwice to czterogwiazdkowy obiekt położony w samym centrum Gliwic, przy ulicy Zwycięstwa. Budynek wpisany jest do rejestru zabytków od 30 października 1988 roku.

Historia kamienicy sięga 1896 roku, kiedy to powstał wyjątkowo efektowny "Schlesischer Hoff", czyli "Śląski Dwór" projektu mistrza budowlanego Josef Piechulka.

Starsze informacje 2017-08-14


Otwarto nową, większą część hotelu w Gdańsku
W ubiegłym miesiącu, lipcu została otwarta większa część hotelu Puro Gdańsk w skład, której wchodzi 118 pokoi.

Po otwarciu większej części, obiekt dysponuje 211 pokojami a jego oferta uzupełniona została o restaurację, bar z tarasem na dachu i część konferencyjną o pow. 400 m kw., a jesienią dołączyć ma też - pierwsza w obiektach Puro - strefa SPA. Pierwsza część obiektu była otwarta w marcu 2015 roku. Do dyspozycji gości oddano 93 pokoje. Całość była zaprojektowana przez pracownię KD Kozikowski Design w taki sposób, aby mogła w przyszłości współtworzyć pierzeję ul. Stągiewnej na Wyspie Spichrzów po powstaniu dalszej zabudowy.

Budowa nowej części ruszyła w marcu 2016 roku i aktualnie m.in. restauracja Dancing Anchor z otwartą kuchnią. Jesienią ruszyć ma też strefa Prisma SPA stworzona według innowacyjnego konceptu Puro. Obecnie w ramach sieci Puro działają cztery obiekty z 587 pokojami, w przyszłym roku otwarte mają być hotele w Krakowie na Kazimierzu (228 pokoi) i w Łodzi (130), a następnie w Warszawie (150).

Starsze informacje 2017-07-07


Hotel Diament Spodek Katowice zakończył remont i zaprasza do odnowionych wnętrz.

Odnowione pokoje i sala konferencyjna, dodatkowe wyposażenie i zupełnie nowy standard wnętrz - to efekty zakończenia modernizacji w katowickim Hotelu Diament Spodek. W obiekcie przeprowadzono gruntowne prace, aby podnieść standard oraz jakość oferowanych usług.

Prace modernizacyjne objęły wszystkie pokoje oraz salę konferencyjną. Odnowiona przestrzeń zyskała nowoczesny wystrój, nowe, funkcjonalne meble i przytulne aranżacje, podkreślające tożsamość marki - mówi Grzegorz Konieczny, Dyrektor Hotelu. Pomieszczenia przeszły kompleksowy lifting - począwszy od malowania, wymiany zasłon i wykładzin na nowym oświetleniu kończąc.

Starsze informacje 2017-06-12


Właśnie zakończył się ostatni etap remontu jednego z pięciogwiazdkowych hoteli centrum Krakowa.

Zakończył się ostatni etap remontu Holiday Inn Kraków City Center. Od stycznia 2016 roku do maja 2017 roku renowacje objęły 154 pokoi znajdujących się na 6 piętrach dawnego Pałacu Pereńskich oraz w otaczających go skrzydłach. Wnętrza ozdobiono obrazami artystów związanych z Krakowem - Jana Kantego Pawluśkiewicza, Tomasza Cieplińskiego oraz Michała Suffczyńskiego. Odnowiono również elewację budynku. Po remoncie hotel zaoferuje 236 pokoi i apartamentów, 12 sal konferencyjnych, wielofunkcyjne Patio, restauracje i bar. Prace objęły m.in. rewitalizację XIX-wiecznego Pałacu Pereńskich. Łączny koszt remontu i budowy wyniósł 89 mln zł.

Prace dotyczyły zabytkowej substancji, dlatego chcieliśmy utrzymać klimat tego miejsca i nie zdominować go nowymi formami. Współpracując z miejskim konserwatorem zabytków zachowaliśmy oryginalną elewację, utrzymując proporcje pierzei ulicy Wielopole, a także podkreślając jej piękno. Nasze interwencje były stonowane, skupiły się głównie na wydobyciu zapomnianych detali historycznych fasad za pomocą światła - mówi architekt Anna Wardak, autorka projektu rozbudowy hotelu.

Remont przebiegał wieloetapowo. W 2014 roku otwarte zostało nowe skrzydło hotelu. Znalazło się w nim 85 pokoi i nowe zaplecze konferencyjne, które składa się z 12 sal o łącznej pow. 1500 mkw. W nowym skrzydle znalazła się także siłownia. Remont przeszły też funkcjonujące w historycznym budynku: restauracje, bar, lobby i recepcja. Pokoje gościnne i apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o komforcie gości. Zapewniają dostęp do niezbędnych udogodnień, zarówno pod kątem podróży biznesowych, jak i wypoczynkowych. Wystrój i wykończenie współgrają z projektem historycznej części obiektu. Unikatowa przeszłość hotelu jest niezaprzeczalnym walorem dla odwiedzających i dodatkową atrakcją turystyczną - mówi Yossi Wircer, dyrektor hotelu.

Holiday Inn Kraków City Center to jeden z pięciu hoteli tej marki w Polsce, jedyny pięciogwiazdkowy. Po rozbudowie hotel oferuje 236 komfortowych, klimatyzowanych pokoi i apartamentów (w tym apartament prezydencki o powierzchni 100 mkw.), siłownię o powierzchni 100 mkw. Zaplecze konferencyjne składa się z 12 sal (w tym sali balowej Degas o powierzchni 240 mkw. i wysokości 6 metrów, a także sali Renoir o pow. 312 mkw.). Przestronne, wielofunkcyjne Patio z kolei to doskonałe miejsce na oglądanie wydarzeń sportowych, organizację bankietu, szkolenia, a także przestrzeń wystawiennicza. W obiekcie działają również restauracje oferujące potrawy kuchni polskiej i śródziemnomorskiej - Impresja oraz The City, a także Reflections Lobby Bar & Café.

Starsze informacje 2017-06-06


Krakowski hotel podniósł standard

Nowy design i nowa marka - tak Best Western Kraków Old Town zakończy pierwsze półrocze 2017 roku. Hotel, który w ciągu ostatnich miesięcy przeszedł renowację oraz przeobrażenie w zakresie aranżacji wnętrz, zmienił także brand w ramach struktur największej na świecie rodziny hotelowej i rozpoczął funkcjonowanie jako Best Western Plus Kraków Old Town.

Wraz z początkiem czerwca jeden z pięciu krakowskich obiektów zrzeszonych w sieci Best Western powitał gości pod nową marką z segmentu upper midscale. Best Western Kraków Old Town po wdrożeniu nowej aranżacji wnętrz oraz podniesieniu standardu oferowanych gościom pokoi otworzył swoje podwoje jako Best Western Plus.

To kolejny rozdział w historii budynku zaprojektowanego w 1875 roku przez Filipa Pokutyńskiego. Kamienica o eklektycznej fasadzie była miejscem m. in. jednej z pierwszych projekcji kinematografu w Polsce w 1897 roku, a w roku 1905 I Zjazdu Kobiet Polskich, czyli ówczesnych emancypantek. Charakterystyczną szklaną nadbudowę dodano do budynku na początku XXI wieku, niemal trzykrotnie zwiększając tym samym liczbę dostępnych pokoi.

Obecnie Best Western Kraków Old Town do dyspozycji gości oddaje 92 klimatyzowane pokoje o nowoczesnym designie. W projekcie przygotowanym przez pracownię R-Design Runowiecki Marcin dominują proste formy, kontrastowe kolory oraz silne inspiracje wzorami geometrycznymi. Odmienione zostały wnętrza wszystkich pomieszczeń, pokoi dla gości oraz przestrzeni biurowych. Ofertę obiektu rozszerzono także o nowoczesny drink bar.

Starsze informacje 2017-06-02


Odnowiono salę konferencyjną w krynickim hotelu

Zakończył się remont sali konferencyjnej w Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój.

Zakres prac objął wymianę stolarki okiennej i mebli oraz remont przyległych pomieszczeń ogólnoużytkowych. Uczestnicy konferencji i szkoleń w naszym hotelu zyskali nowe, z atrakcyjnym wystrojem pomieszczenie. Modernizacja sali i jej otoczenia zdecydowanie zwiększyły komfort spotkań. - wyjaśnia Wojciech Sporek, dyrektor hotelu. Obecnie sala konferencyjna Jaworzyna może pomieścić nawet do 100 osób przy teatralnym ustawieniu krzeseł.

Tuż przy sali konferencyjnej znajduje się dziedziniec, na którym można organizować przerwy kawowe na świeżym powietrzu. Rozsunięcie okien pozwala na połączenie dwóch przestrzeni - zewnętrznej i wewnętrznej - czasowo lub na stałe.

To nie koniec inwestycji w tym obiekcie. Jesienią zostanie przeprowadzony gruntowny remont lobby hotelowego oraz zostanie zmodernizowana i powiększona restauracja wraz z przyległym barem.

Starsze informacje 2017-04-11


Radisson Blu Resort Świnoujście pokazuje pierwszy pokój

Radisson Blu Resort Świnoujście chwali się pokojem wzorcowym. Pierwsi goście przyjadą już w lipcu, a na nich czekać będzie nie tylko 340 pokoi z tarasami i widokiem na morze. Niezależnym operatorem obiektu jest Zdrojowa Hotels Central Pomerania.

Projektanci wnętrz hotelu inspirowali się ekosystemem morskim i jego płynnymi kształtami. Aranżacja pokoju w sposób awangardowy łączy klasykę ze świeżością żywiołu wody. Wzór na wykładzinie odzwierciedla ukształtowanie dna morskiego. Płynna forma nad łóżkiem również nawiązuje do nieoczywistych struktur występujących pod powierzchnią wody.

Wystrój pokoju odpowiada standardom Carlson Rezidor. Powierzchnia pokoi rozpoczyna się od 25 m kw., a największy apartament z panoramicznym widokiem na morze z 12. piętra i salonem kąpielowym ma 100 m kw.

Postawiliśmy nie tylko na rodzimych architektów, ale również dostawców. Ponad 80% wyposażenia pokoi pochodzi z Polski i są one kwintesencją nowoczesnej elegancji połączonej ze stylem organicznym - mówi Renata Sobczyńska, dyrektor ds. komunikacji Radisson Blu Resort, Świnoujście.

Starsze informacje 2017-03-10


Przed hotelami stawia się coraz większe wymagania - zarówno dotyczące obsługi, jak i wnętrz i udogodnień dla klientów. Miło widzieć, jak istniejące już od lat hotele zyskują nowe możliwości.

Hotel Wyspiański istnieje na krakowskim rynku hotelarskim pod tą marką już ponad 15 lat, a w odpowiedzi na ciągle zmieniające się trendy i rosnące oczekiwania gości, już kilka lat temu został rozbudowany zyskując o dodatkowe skrzydło. W ostatnich miesiącach zmodernizowano i odświeżono wnętrza w głównej części budynku. Pokoje hotelowe zostały poddane kompleksowej renowacji: zmieniono wystrój, meble, całkowicie wyremontowano łazienki. Dzięki tej inwestycji obiekt obecnie posiada tylko dwie wyższe kategorie pokoi: Classic i Premium.

Hotel Wyspiański oferuje 210 pokoi Classic i 21 pokoi Premium, łącznie 516 miejsc w 231 pokojach jedno- dwu- i trzyosobowych w bliskim sąsiedztwie atrakcji Starego Miasta i Kazimierza. Obiekt ten cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko grup turystycznych, ale również turystów indywidualnych i gości biznesowych. Cennym atutem obiektu jest własny parking dla autokarów i samochodów. Jako uzupełnienie bazy noclegowej, hotel Wyspiański dysponuje profesjonalnym zapleczem konferencyjnym: oferuje 5 nowoczesnych, klimatyzowanych sal szkoleniowych z niezbędnym wyposażeniem, pozwalającym zorganizować szkolenia, spotkania biznesowe i konferencje.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)


Tagi:
3 obiekt hotel sieć hotelowa holiday inn pokój radisson hotel Wyspiański Kraków remont
Ta strona przetwarza dane osobowe oraz używa COOKIES. Szczegóły przetwarzania danych osobowych są opisane w polityce prywatności. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Wszelkie szczegóły w regulaminie, polityce prywatności oraz polityce cookies.
  Akceptuję