Dział: Dam pracę

PRACA NA CYPRZE Kelner/ Kelnerka

Data ważności: 2020-04-22
Województwo: -wszystkie-

Agencja GSU INTER-WORK (cert. nr 10947) poszukuje dla jednego ze swoich klientów,osób chętnych do pracy na stanowisku:

Kelnerka / kelner
Miejsce pracy: Agia Napa
Data rozpoczęcia pracy: kwiecień- listopad 2020
Stawka: od 850

Opis stanowiska
Obsługa kelnerska gości restauracji i hotelu. Praca 9 godzin dziennie, przez 6 dni w tygodniu, w systemie zmianowym.

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć między innymi:

przygotowywanie sali przed posiłkami
obsługa restauracyjna gości (zbieranie zamówień, podawanie zamówień)
roznoszenie posiłków
pomoc w organizacji posiłków w ramach all inc.

Wymagania

- znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
- gotowość do podjęcia zatrudnienia w okresie od kwietnia do końca listopada 2020 r.
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
- nienaganna kultura osobista oraz umiejętność obsługi gości międzynarodowego pochodzenia na najwyższym poziomie
- gościnność, uśmiech, pozytywne nastawienie do pracy

Dodatkowo mile widziane

umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
wykształcenie kierunkowe, dodatkowe kursy będą Twoim dodatkowym atutem
chęć przeżycia niezapomnianych chwil na magicznym Cyprze
motywacja do pracy, przyjazne nastawienie oraz chęć zdobycia doświadczenia

Co oferujemy?

legalną pracę u zaufanego pracodawcy, z Hotelem współpracujemy już od 2014 roku !
wynagrodzenie podstawowe: od 850 netto miesięcznie (w zależności od umiejętności i doświadczenia kandydata)
bonus / premia: od 100 netto za każdy przepracowany miesiąc (wypłacane pod koniec kontraktu)
nieodpłatne zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwuosobowych w części wydzielonej dla pracowników bezpośrednio w hotelu lub w domkach w pobliżu hotelu (300 m)
pełne wyżywienie
nieodpłatne ubezpieczenie
zwrot kosztów przelotu (do 250 )
ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i otoczeniu egzotycznej cypryjskiej kultury i przyrody gwarantujące niesamowite wspomnienia i nowe doświadczenia

Ogłoszeniodawca

Firma: GSU INTERWORK