Dział: Dam pracę

TŁUMACZ j. serbskiego - praca w Serbii

Data ważności: 2020-11-07
Województwo: -wszystkie-

Fabrika Kablova Zajecar d.o.o. (FKZ) powstała w 1974 roku była integralną częścią holdingu The Mining and Smelting Combine BOR Group. Od grudnia 2007 roku Fabryka weszła w skład Grupy TELE-FONIKA Kable S.A.
Fabryka kablowa specjalizuje się w produkcji kabli o niskich i średnich napięć, telekomunikacyjnych oraz przewodów.

Aktualnie poszukujemy pracownika administracyjno-biurowego, którego głównym celem będzie wsparcie w postaci tłumaczeń i komunikacji miedzy kadrą zarządzającą a pracownikami fabryki.

TŁUMACZ J. SERBSKIEGO
Miejsce pracy Serbia - Zajecar

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
tłumaczenia ustne i pisemne ( polski serbski; serbski polski)
tłumaczenie dokumentów wewnętrznych
tłumaczenie korespondencji firmy
wsparcie przy komunikacji z pracownikami Spółki
obszary tłumaczeń: administracja, finanse, sprawy pracownicze i socjalne

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:
biegła znajomość j. serbskiego w mowie i piśmie
biegła znajomość j. polskiego
nie wymagamy doświadczenia
bardzo dobra organizacja pracy, gotowość do pracy pod presją czasu
zaangażowania i samodzielności w realizacji powierzonych zadań
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
odpowiedzialność i samodzielność
dyspozycyjność

Oferujemy:
elastyczna forma zatrudnienia - do uzgodnienia
czas współpracy 6-12 miesięcy
zakwaterowanie w Serbii zapewni spółka
honorarium w ramach współpracy do uzgodnienia

https://system. erecruiter. pl/FormTemplates/RecruitmentForm. aspx?WebID=62d86b9a9bb24419bb3966c9619c9 42a

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

"Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce https://www. tfkable. com/kariera. html"

Ogłoszeniodawca

Firma: TELE-FONIKA KABLE