Dział: Dam pracę

Praca w biurze turystyki przyjazdowej w Krakowie

Data ważności: 2017-05-05
Województwo: Małopolskie

PRACA SZUKA PRACOWNIKA:

Biuro turystyki przyjazdowej Cracovia Travel
z siedzibą w Krakowie poszukuje pracownika.

Główne wymagania:
1. Bardzo dobra znajomość języka włoskiego.
2. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
3. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
4. Umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej.
5. Zaangażowanie.
6. Dbałość o szczegóły.

Główne obowiązki:
1. Dokonywanie rezerwacji.
2. Tworzenie programów i wycen.
3. Przeprowadzanie akcji marketingowych.

Oferujemy:
1. Atrakcyjne warunki pracy.
2. Elastyczny czas pracy.
3. Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy m (Prosimy o dopisanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Firma: Cracovia Travel