Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Polsko-bułgarskie rozmowy o zwiększeniu ruchu turystycznego

Rozwój tanich linii lotniczych do Bułgarii, zwiększenie bezpieczeństwa i niższe koszty pobytu mogą wpłynąć na wzrost liczby Polaków przyjeżdżających do Bułgarii - oceniają przedstawiciele polskich organizacji turystycznych.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

(brak tematu) [2015-05-27 13:39 78.11.23.*]
I to ma być informacja, jak nie wiadomo kto z kim rozmwiał o takich powaznych sprawach. Wstyd coś takiego publikować. To pisał amator i niestety zaakceptował amator redaktor prowadzący. odpowiedz »

(brak tematu) [2010-04-04 20:58 87.96.5.*]
Bułgaria to nie tylko morze czarne, to również Sofia- nazywam ja europejskim Istambułem (mieszkałam tam 3 lata) Płowdiw - piękne miasto Góry, Monastyry (Ryłski, Baczkarski) Polecam, czekam na ciekawe pytania ewentualnie propozycje biznesowo-turystyczne Iwona 600-973-982 odpowiedz »

drogie loty do Bułgarii [2008-02-01 22:07 86.159.144.*]
Witam serdecznie, uważam że brak dostatecznej liczny przewoźników lotniczych operujących loty pomiędzy Bułgarią a Polską wpływają na zbyt wysokie ceny. Zachęcam tanie (Ryanair, Easyjet, Wizzair, Skyeurope) linie lotnicze do operowania takich lotów z Polski. To napewno wpłynęło by na rozwój turystyki w obu krajach. Wielu polskich turystów udających się np. do Słonecznego Brzegu, zamiast lecieć do pobliskiego Bourgas zmuszonych jest podróżować własnym samochodem. Polecam : www.wakacje-w-bulgarii.pl. Z poważaniem: Paweł Sujkowski odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij