Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Polimex-Mostostal Siedlce kupił Hotel Warszawa

Polimex-Mostostal Siedlce poinformował, iż za 6,3 mln EUR kupił od spółki Hotele Warszawskie hotel Warszawa, położony w Warszawie przy Pl. Powstańców Warszawy.


Polimex-Mostostal Siedlce nabył więc prawo do użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2177 metrów kwadratowych, i prawa własności do budynku Hotelu Warszawa o powierzchni użytkowej 8.480,90 metra kwadratowego.

- Łączna cena nabycia zabudowanej nieruchomości wynosi 6,3 mln EUR. Środki przeznaczone na zapłatę ceny za nabywaną nieruchomość w całości pochodzą z bieżącej działalności spółki - poinformowała firma w wydanym komunikacie.

Wiadomo już, że Polimex-Mostostal Siedlce zamierza zmodernizować istniejący budynek Hotelu Warszawa i przeznaczyć powstałe lokale w części na działalność hotelarską, a w części na apartamenty mieszkalne.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

(brak tematu) [2008-10-18 19:40 79.163.28.*]
proszę o 1 mieszkanie dla kierownika z Z1 bo nie może spać o godzinie 3.00spaceruje po szatni w poszukiwaniu noclegu odpowiedz »

zakup hotelu [2006-01-15 18:31 .*]
polimex kupuje za zyski wypracowane przez spólki a niema pieniedzy na podwyzki dla pracowników odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij