Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Ryanair: kalendarz z półnagimi stewardessami

Stewardessy pracujące dla linii lotniczych Ryanair, w bikini pozowały do zdjęć. Z tych zdjęć zostanie wykonany kalendarz.


Michael O'Leary, prezes przewoźnika powiedział, że piękna załoga samolotów Ryanair kolejny raz z przyjemnością rozebrała się w celach charytatywnych.

Dochód ze sprzedaży kalendarzy ma zostać przeznaczony dla niemieckiej organizacji Tafel, zajmującej się dożywianiem najuboższych.

Akcja została skrytykowana, a linie posądzone o "erotyzację" biznesu lotniczego. W poprzednim roku brytyjska europarlamentarzystka, Mary Honeyball powiedziała: "Taki marketing może zniechęcić bardziej poważnych kandydatów zainteresowanych karierą w liniach lotniczych i zmniejszyć zaufanie do całej branży". Szef Ryanair oskarżył wtedy kobietę o psucie zabawy i wysłał jej kalendarz w prezencie.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Rozebrane stewardessy Ryanair [2010-11-16 11:28 77.236.28.*]
powinien rozebrać się też prezes i jego zastępcy z dyrektorem marketingu na czele! odpowiedz »

Rozebrane stewardessy Ryanair [2010-11-16 11:31 79.97.73.*]
Nie, oni są beznadziejni. Ale kilku facetów z pokładów FR to bym chętnie w takim kalendarzu zobaczył... A kalendarz pewno kupił każdemu kumplowi jako prezent :). Myślę, że większość by się cieszyła bardzo :). Część męskich załóg FR jest baaaardzo sexy :) odpowiedz »

Rozebrane stewardessy Ryanair [2010-11-16 10:19 79.97.73.*]
Właśnie, to jest uwłaczające godności kobiet!!! Ja bym wolał mieć kalendarz z półnagimi stewardami Ryanair'a. Jestem pewien, że by się lepiej sprzedawał niż obecna wersja! :P odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij