Subskrypcja

SzukajKolejki na granicy polsko-ukraińskiej

Ogromne kolejki na granicy polsko-ukraińskiej są - według służby prasowej ukraińskiego rządu, która powołuje się na wiceministra spraw zagranicznych Polski Bogusława Zaleskiego - wynikiem zagrożenia terrorystycznego.


Tymczasem lwowska prasa przypisuje zatory na granicach opieszałości polskich celników. Wg prasy ukraińskiej są oni niezadowoleni z warunków pracy, jakie zaproponowano im po akcesji do UE. Lwowska gazeta "Postup" podkreśla, że teraz kierowcy ciężarówek oczekują na odprawę tydzień lub dłużej, podczas gdy niedawno przekraczali granicę polsko-ukraińską w ciągu dnia - dwóch.   
                    Wersja do druku

Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

granica [2009-12-12 19:19 79.191.12.*]
kolejki są straszne 18 godź stania odpowiedz »

granica z Ukrainą [2009-10-29 14:45 83.28.7.*]
Ukraińcy łapówki biorą i kontroli tam raczej nie ma, jest fikcja co się tak nazywa, Polacy szukają przemytników, a cały przemyt idzie przez granice w Hrebennem, najbardziej skorumpowane przejście po polskiej stronie, na innych przejściach przemyt jest znikomy, wiekszość jeździ po paliwo, fajek nie wozi. Sam woże paliwo i wiem cos o tym, jak się chce coś więcej przywieść jedzie się na Hrebenne, jak norme to na Zosin. Ukraińcy jawinie w łapę biorą, wcale się nie kryją, polski konsulat i ukraińskie służby mają gdzieś tą sytuacje, jak nie dasz to stoisz, dasz jedziesz bez kolejki. odpowiedz »

kolejki na granicach [2008-09-27 22:18 83.142.207.*]
Po pierwsze w którym wieku my żyjemy?To jest nie do przyjęcia,żeby tak przebiegała praca celników.Powinien ktoś się za to wziąć i wyciągnąć ostre konsekwencje a nie zabawa w kotka i myszke.Nie podoba się praca celnika to do łopaty.Dziekuję odpowiedz »

kolejki na granicach [2010-03-19 07:32 83.13.221.*]
tak kolejki sa okropne odpowiedz »

Granica [2008-01-05 17:12 81.190.135.*]
Jestem świezo po powrocie z Ukrainy !!!
Stwierdzam ze praca polskich celników jest Opieszala i odbywa się w Slimacznym tempie Poprostu Szok, ukraińska strona nie moze wpuszczac więcej samochodów do otprawy bo przez prace Polskich celników w tak zwanym WLOSKIM STRAJKU zablokowala by calą granice.
Należy tutaj nadmienic, ze w kolejce stoją przede wszystkim polacy miejscowi a Czas oczekiwania na odprawe calej granicy TO 15 godzin. Niestety dla podróznika, który jedzie turystycznie i zrobił juz "trochę-500" kilometrów i ma przed soba jeszcze pare "ładnych-500" kilometrów do zrobienia jest nie do pomyslenia, żeby stać w takiej kolejce!!!. Jak w ogóle w dzisiejszych czasach taka sytucja jest mozliwa? A fakt, ze jesteśmy juz w strefie Schengen nie powinien az tak drastycznie zmienic czasu oczekiwania na odprawe. Wiadomo, ze chodzi o uszczelnienie granicy ze wschodem ale zastanawiam się przed kim? czyżby przed Polakami?
odpowiedz »

SWIĘTA NA GRANICY [2007-12-21 11:58 217.98.240.*]
chciałabym aby tak polskie jak i ukraińskie słuzby celno-graniczne wykazały trochę zrozumienia dla czekajacych kierowców oni też są ludżmi , mają swoje rodziny i chcieliby święta spędzić w domu a nie pozostać ofiarami przepychanek odpowiedzialnych służb , czy ci ludzie nie zasługują na szacunek i godne traktowanie ????? hanna nasiadka odpowiedz »

SWIĘTA NA GRANICY [2008-09-04 09:29 83.21.1.*]
celnik to nie człowiek więc nie ma skrupułów odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij