Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Ulewne deszcze w Grecji powodują podtopienia

- W wielu rejonach północnej i środkowej Grecji powodzie podtopiły w czwartek domy, sklepy i zniszczyły część upraw na polach - podały w czwartek władze. Powodzie, które nawiedziły Grecją są wynikiem ulew, jakie przeszły nad krajem w ciągu ostatnich dni. W Macedonii podtopionych zostało wiele domów, ulewy doprowadziły także do zalania wsi w pobliżu Salonik.


Ulewy nie oszczędziły także Półwyspu Chalcydyckiego, na którym w zeszłym miesiącu szalały pożary, podtopionych zostało tam kilka sklepów
Z kolei w Tesalii w środkowej Grecji strażaków wzywano do wypompowywania wody z zalanych piwnic

W piątek deszcze mają słabnąć jak przewidują meteorolodzy.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ulewy w Grecji [2006-10-10 15:47 195.14.217.*]
Szkoda mi Grekow, ostatnie 2 lata, maja naprawde pecha, jak nie powodz, to snieg, najstarsi Grekowie nie pamietaja takich zmian pogody odpowiedz »

Ulewy w Grecji [2006-10-10 16:31 212.2.100.*]
zgadza się :( a grecy to taki sympayczny naród - pracowałam właśnie w Macedonii przez ostatnie 5 miesięcy. oby przestało im tam podlewać! odpowiedz »

Ulewy w Grecji [2006-10-10 17:02 195.14.217.*]
Ja tam mieszkalam, ale pracowac u greka, to bym nie chciala, jezeli chodzi o ich hojnosc, to ze slazakami bym ich porownala.Mieszkalam w okolicach Kavala, widoki jak w bajce, az ciarki mi przechodza jak pomysle. ze znow maja powodz. odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij