SubskrypcjaSzukaj

OK Services Travel: Prokurator pomyliła się

Kilka tygodni temu na łamach Wiadomości Turystycznych ukazał się artykuł "Prokurator sprawdza OK Services Travel". Touroperator wystąpił o natychmiastowe sprostowanie podanych przez redakcję czasopisma branżowego faktów, które godziły w jego dobre imię. Dokument wyjaśniający, nadesłany przez Katarzynę Maj z OK Services Travel ukazał się w nr. 6 "WT". Wiadomości Turystyczne w bieżącym numerze opublikowały odpowiedź z wyjaśnieniami dotyczącymi przedstawienia błędnych informacji na temat touroperatora.


Odpowiedź Wiadomości Turystycznych na sprostowanie OK Services Travel:

Redakcja dołożyła wszelkich starań, by przedstawić zdarzenia rzetelnie i według najwyższych standardów. Jednak zacytowana wypowiedź prokurator Małgorzaty Borkowskiej z Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej okazał się nieprawdziwa. Prokurator Małgorzata Borkowska z Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej w dniu 3 stycznia 2013 r. napisała: "Informuję, że dane zawarte w anonimowym zawiadomieniu dot. BP OK Services Travel będą weryfikowane w ramach śledztwa V Ds 63/12 prokuratury".

W dniu 21 marca potwierdziła tę informację także w rozmowie telefonicznej. Jednak w informacji skierowanej do redakcji drogą elektroniczną napisała: "Informuję, że przedmiotem postępowania o sygn. V Ds 63/12 są nieprawidłowości w działalności BP Aquamaris w Bielsku-Białej. Na obecnym etapie śledztwo nie dotyczy działalności BP OK Services Travel". Na prośbę o wyjaśnienie odpowiedziała: "przekazana informacja jest wyczerpująca".

Informacje o domniemanych powiązaniach finansowych Aquamaris oraz OK Services Travel stanowią cytaty z pisma skierowanego do prokuratury.

Pani Katarzyna Maj twierdzi, że w artykule podano nieścisłe informacje dotyczące sposobu kontaktu z panią Katarzyną Ketikoglou. Jednak zawarte w publikacji informacje odpowiadają faktom. W trakcie telefonicznej rozmowy pani Ketikoglou odmówiła udzielenie wypowiedzi, po czym bez dalszych wyjaśnień przerwała połączenie. Dlatego też o wypowiedź została poproszona pani Katarzyna Maj. Odpowiedź nadeszła z adresu Katarzyny Ketikoglou i jej nazwiskiem była podpisana. Stwierdzenia zamieszczone w ostatnim akapicie artykułu nie zwierają ani wskazania, ani sugestii, jakoby pochodziły od pani Katarzyny Ketikoglou. Redakcja nie ma też ani prawa, ani obowiązku informować o swoich źródłach.


O sprostowaniu pisaliśmy w artykule OK Services Travel niesłusznie oskarżony?   
               

Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Odpowiedź na sprostowanie OK Services Travel [2013-04-11 09:15 89.25.243.*]
Jak nie ma związku i co na to Pani Prokurator? Jeśli Pani Ketikoglou ma jawne udziały w OK, to ma je zająć, jeśli ich nie zajęła - to jest również przestępcą, ponieważ nie zadbała, aby zabezpieczyć poszkodowanych klientów. Pani prokurator - proszę zająć udziały pani Ketioglou ! Jeśli okaże się, że pani Ketioglou jest uczciwa, to oczywiście Klienci mają ponieść odpowiedzialność za zawiadomienie o popełnionej szkodzie, więc Pani prokurator jest kryta. Natomiast nie widzę, żadnej przeszkody, aby biuro OK działało dalej, jeśli radzi sobie, oferta sprzedaje, a prezesem jest odpowiedzialna osoba. Udziałowiec, inwestor nie ma dużego wpływu na działanie spółki z.o.o. jeśli nie ma powołanej rady nadzorczej. A widząc, że zarząd jest w rękach sprawnej kobitki - spółka OK działa sobie, a jedynie może okazać się, że udziałowcami zamiast Pani Ketikoglou są poszkodowani Klienci:) odpowiedz »

Odpowiedź na sprostowanie OK Services Travel [2013-04-11 11:36 78.8.111.*]
Sprawdźcie sobie najnowszy KRS OK Services Travel Pani Ketikoglu nie jest już od lutego udziałowcem w tej firmie i w ogóle nie pełni już żadnych tam funkcji. Pozbyła się udziałów więc nie ma już czego zajmować! odpowiedz »

Odpowiedź na sprostowanie OK Services Travel [2013-04-11 14:42 77.254.171.*]
No tak ,za duży smród się zrobił , dlatego trza ją było wypisać z KRS-u .A może się Kaśki wzięły za kudły ? odpowiedz »

OK Services Travel: Prokurator pomyliła się [2013-04-10 01:06 46.112.77.*]
Najlepiej dla branży turystycznej by było gdyby Katarzyna Ketikoglou oddała pieniądze poszkodowanym turystom bp aquamaris a sama raz na zawsze wycofała się z działalności bo przynosi wstyd i obniża zaufanie dla bp. odpowiedz »

Odpowiedź na sprostowanie OK Services Travel [2013-04-09 17:48 83.238.170.*]
Opinie najłatwiej zepsuć , podeptac człowieka tak żeby sie nie podnióśł.
Ale kij ma zawsze 2 końce. Już jest ciezko w branży turystycznej , a takie anonimowe zawiadomienia moga złamać kazdego nawet najwiekszego i nie powinno ich sie brać pod uwage.
Anonimowo to znaczy bez twarzy , braku odwagi żeby sie podpisac. Kazdy moze dopisac pare kłamstw i to na temat kazdego touroperatora, agenta. Szanujmy się
Lamatours
odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij