Subskrypcja





Szukaj







Aktualności dnia

Sprawa Heyah w prokuraturze!

Aktualności: wszystkie » najnowsze

Mimo wyjaśnień i zapewnień operatora sieci komórkowej Heyah, że kampania reklamowa nie szkodzi branży turystycznej, a wręcz jej pomaga, hotelarze i izby turystyki ze środkowego i zachodniego Pomorza uważaja inaczej.


Dwa dni temu sołtys Rowów kazała zdemontować tablice Heyah z napisami "Strefa zagrożenia" i "Uważaj na nosicieli", które pojawiły się przy plaży. Wygoniła też z rowów kierowcę samochodu, który jeździł z bilboardem "Strefa zagrożenia Heyah". Te same reklamy pojawiły się też w Ustce, tutaj jednak wójt gminy Ustka, Tomasz Wszółkowski, zdecydował się zgłosić w słupskiej prokuraturze popełnienie przestępstwa. Heyah wywiesiła swoje reklamy bez zezwolenia. Za dowód w śledztwie mają posłużyć zdjęcia plakatów w Rowach wykonane przez panią Sołtys.




Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(podaj jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany)


Tagi:


Komentarze:

Sprawa Heyah w prokuraturze! [2008-01-15 17:16 88.156.96.*]
Fajna reklama :P odpowiedz »

no jakimże trzeba być kretynem!!!! [2004-07-23 18:58 .*]
Brawo Pani Sołtys. Myślałem, że to tylko włdze PIT opadła starcza demencja ale widzę e to się rozszerza. odpowiedz »

Kretyni [2004-07-24 17:10 .*]
Kretynem trzeba być aby wymyślić taką kampanię reklamową, a jeszcze większym, żeby za nią zapłacić.
Nie sądzę, aby ktoś miał przyjemność kąpać się w otoczeniu takich tablic.
Brawa dla dziarskiej pani sołtys
odpowiedz »

Sprawa Heyah w prokuraturze! [2008-01-15 17:16 88.156.96.*]
Fajna reklama :P odpowiedz »