Subskrypcja
Subskrypcja

Szukaj
Szukaj

Forum grupa: Baza turystyczna

Wątek: Kto uzdrowi PUC Ciechocinek?
Autor: Czytelnik IP 78.9.150.*
Data wysłania: 2011-09-01 22:06
Temat: Uzdrowisko Ciechocinek potrzebuje...uzdrowienia?
Treść: ffsgsfgsssgsg

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Uzdrowisko Ciechocinek potrzebuje...uzdrowienia? [2011-09-24 14:53 86.111.96.*]
PUC nie uzdrowi nowy prezes, którego "wybierze"??? Rada Nadzorcza.Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Prezesa Zarządu zostało "ustawione" pod konkretną osobę-przewodniczącego Rady Nadzorczej.
W pkt.1 wymagań formalnych preferowane jest tylko wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne.Jest to celowo adresowane ograniczenie konkurencji w naborze ofert na stanowisko Prezesa Zarządu i dyskryminacja innych zawodów jak np.lekarze, rehabilitanci,inżynierowie i ogromna ilość ilość innych zawodów- wykształconych w państwowych i prywatnych uczelniach w Polsce i zagranicą, które w profilu nauczania mają obsługę bloku sanatoryjno-uzdrowiskowego.Okazuje się, że pozytywne parametry ekonomiczno-organizacyjne oceny kadry kierowniczej w PUC , przegrywają z małostkowym partykularnym interesem grupy osób mających na uwadze tylko własny interes a nie dobro firmy.
odpowiedz »

Uzdrowisko Ciechocinek potrzebuje...uzdrowienia? [2012-01-10 00:25 83.23.196.*]
kiedyś pracował w ZPZ taki młody chłopak z Włocławka , był tam Dyrektorem...jak Smulski został 2 raz prezesemto od razu go wyrzucił . Ten chłopak zaczał coś robić w ZPZ ..miał pomysły i inicjatywe ale oczywiscie Smulski jako wielki fachowiec ale od upadłości musiał go zwolnić bo on nie był od niego ..nie z jego układów !!!!! Otoczył sie jakimś starym dziadem , zrobił z niego swojego asystenta , ktory to tylko chodził po PUC-u i kombinował jak tu zakombinować...!!! Szkoda tego chłopaka co go wyrzucił....bo miał checi i pomysły na rozwój ZPZ ...ale jak widac to w tych czasach sie nie liczy!!! Powinni jeszcze tego H. Bąka wypier..... kolesia od kielicha i wspolnych interesów ze Smulskim... odpowiedz »

Uzdrowisko Ciechocinek potrzebuje...uzdrowienia? [2012-01-11 18:47 178.183.170.*]
Należy życzyć,nowemu prezesowi by miał wizje i mógł realizować .a związki zawodowe pomagały. odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij