Dział: Dam pracę

Sous Chef

Data ważności: 2012-06-28
Województwo: -wszystkie-

Dla naszego klienta z Wielkiej Brytanii, znajdującej się w pięknym, historycznym budynku restauracji o wysokim standardzie, na południowym zachodzie Anglii, poszukujemy osób na stanowisko:

Sous Chef

Miejsce pracy : Wielka Brytania, Norfolk

Obowiązki:
- praca z zespołem przygotowującym doskonałe jedzenie i zapewniającym najwyższej jakości obsługę
- odpowiedzialność za przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami
- dbałość o najwyższą jakość usług

Wymagania :
- gotowość do wyjazdu
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (3 lata)
- dobra znajomość języka angielskiego
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie - 20000 GBP/ rocznie za 5 dni pracy w tygodniu (ok. 50 godz./tyg.)
- zakwaterowanie (70 GBP tygodniowo)
- 28 dni płatnych wakacji
- możliwość poznawania innych restauracji z sieci

Zainteresowanych kandydatów proszę o przesłanie CV ze zdjęciem w języku polskim i angielskim oraz referencji na adres: m w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustaw? z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".