Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Dział: Dla turystów

Rejs po Nilu - Luty 2014 - 8dni

Data wstawienia: 2013-07-10 13:34
Data ważności: 2013-08-24
Województwo: -wszystkie-

Rejs po Nilu - Luty 2014 - 8dni

1 dzień: Zbiórka na lotnisku 2 godziny przed odlotem. Odprawa paszportowo- celna. Przylot. Transfer do hotelu w Hurghadzie. Kolacja. Nocleg.

2 dzień:  Sniadanie-czas wolny, plażowanie,obiadokolacja, nocleg

3 dzień:  Śniadanie w formie suchego prowiantu. Rano zbiórka z bagażami (i paszportami) przy recepcji, wyjazd do Luksoru. Zwiedzanie zachodniego brzegu Nilu - Dolina Królów, Kolosy Memnona, Świątynia Hatshepsut, lunch w lokalnej restauracji. Możliwość zwiedzania świątyni Karnak (opcjonalnie, płatne dodatkowo, ok. 30 USD). Zaokrętowanie, kolacja, nocleg na statku.

4 dzień: Przed południem rejs do Esny, przekroczenie śluzy w Eśnie, nocny rejs do Edfu.

5 dzień:  Zwiedzanie świątyni boga Horusa w Edfu. Rejs do Kom Ombo. Zwiedzanie świątyni boga Sobka. Nocny rejs do Asuanu.

6 dzień:  Przed południem zwiedzanie Asuanu - Tamy Asuańskiej, Niedokończony Obelisk, Świątynia bogini Izydy na wyspie File. Noc na statku w Asuanie.

7 dzień:  Przed południem przepłynięcie feluką po Nilu. Opcjonalnie możliwość wykupienia wycieczki do Abu Simbel (płatne dodatkowo ok. 80 USD). Zwiedzanie dwóch imponujących świątyń w Abu Simbel - jednej założonej dla i przez faraona Ramzesa II i drugiej poświęconej jego ukochanej żonie Nefertari. Budowle znajduja się nad brzegiem jeziora Nassera. Lunch na statku. Po południu wyokrętowanie, transfer do Hurghady. Kolacja i nocleg w hotelu.
8 dzień:  Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Hurghadzie. Wylot do 
Polski
Kod oferty BAL/2014


Ogłoszeniodawca

Firma: Biuro Podróży Balkan-Express
Reprezentant: Biuro Podróży Balkan-Express
Telefon: 17 852 10 75
E-mail: balaknexpress@o2.plTa strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij