Dział: Dam pracę

Praca w B.P. FUNCLUB

Data ważności: 2014-05-10
Województwo: Wielkopolskie

B.P. FUNCLUB poszukuje
Konsultanta ds. SPRZEDAŻY PRODUKTU TURYSTYCZNEGO
miejsce pracy: Poznań

Zadania:
 bezpośrednia i telefoniczna obsługa Klientów
 sprzedaż oferty turystycznej
 przeprowadzanie procesów rezerwacji usług w systemach rezerwacyjnych
 współpraca z kontrahentami
 rozliczanie imprez turystycznych
 terminowa realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych

Oczekiwania:
 doświadczenie zawodowe w branży turystycznej
 bardzo dobre umiejętności sprzedażowe
 wysokie standardy obsługi klienta
 bardzo dobra wiedza produktowa
 nastawienie na realizację celów
 umiejętności analityczne
 sprawnego posługiwania się pakietem MS Office (w tym dobra znajomość Excela)
 doskonała organizacja pracy
 odpowiedzialność, skrupulatność, rzetelność

Oferujemy:
 pracę w profesjonalnym środowisku
 stabilne zatrudnienie

Oferujemy ciekawą pracę w miłej atmosferze, ambitne wyzwania oraz atrakcyjne możliwości rozwoju. Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego e-mailem na adres
za pomocą przycisku Aplikuj pod ogłoszeniem.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Firma: FUNCLUB