Dział: Dam pracę

NECKERMANN TORUŃ

Data ważności: 2014-08-25
Województwo: Kujawsko-pomorskie

NECKERMANN POLSKA BP w Toruniu poszukuje SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY OFERTY TURYSTYCZNEJ

Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa klientów (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna)
- sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych, miejsc hotelowych, ubezpieczeń i innych produktów z naszej oferty
- realizacja planów sprzedaży
- nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami oraz budowanie i zarządzanie bazą Klientów
- organizowanie działań marketingowych w skali lokalnej
- dbanie o wygląd witryny okiennej i aktualność ofert
- czynny udział w akcjach promocyjnych oraz lokalnych działaniach marketingowych

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży imprez turystycznych
- bardzo dobra znajomość technik sprzedażowych
- kreatywność i inicjatywa
- wykształcenie wyższe (preferowana geografia)
- dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
- duża wiedza na temat regionów turystycznych oraz znajomość geografii świata
- znajomość branży turystycznej oraz systemów rezerwacyjnych
- umiejętność działania w sytuacjach stresowych
- dojrzałość i wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym oraz w weekendy)

Oczekiwania:
- nastawienia proklienckiego
- inicjatywy w kontakcie z klientem
- pozytywnego nastawienia, motywacji

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i rezultatów
- system motywacyjny powiązany z realizacją planów
- zmianowy system pracy

Dziękujemy za zgłoszenie, każde zostanie przez nas przeanalizowane, jednakże zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami.
Prosimy wysyłać CV ze zdjęciem oraz klauzulą : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Prosimy przesłać swoje CV oraz list motywacyjny na adres:
Termin składania dokumentów: od 25.08.2014r wyłącznie na podany adres mailowy.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Ogłoszeniodawca

Firma: Neckermann Polska BP Toruń