Dział: Dam pracę

Stała praca dla KELNERÓW w restauracji!!

Data ważności: 2014-09-29
Województwo: Dolnośląskie

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka firma istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.
    Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników do *** Hotelu na stanowisko:

KELNER / KELNERKA
Miejsce pracy: Niemcy, Bad Sazzdetfurth

Nr referencyjny: DE/30/ KELL/WER

Obowiązki:
- Obsługa gości hotelowych podczas śniadań
- Obsługa gości restauracji
- Serwowanie dań i napojów
- Dbanie o estetykę sali restauracyjnej

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku kelner / kelnerka
- Dobra znajomość j. niemieckiego
- Mile i otwarte usposobienie
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę na 6 m-cy
- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
- Pomoc polskojezycznej osoby z ramienia firmy
- Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne opłacane w Niemczech
- Organizację przejazdu i zakwaterowania
- Płatny urlop + dodatek świąteczny
- Wypłacamy zaliczki
- Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu klasy podatkowej, meldunku w Niemczech

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail

Bedziemy kontaktować się wybranymi kandydatami:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Olawska 17
50-123 Wrocław

Tel: +48 71 3666 455
Tel: +48 71 3666 802
Tel: + 48 669 851 410

Inne nasze aktualne oferty znajdziecie Państwo na stronie www.walterfachkradt.pl

Ogłoszeniodawca

Firma: Walter-Fach-Kraft