Dział: Dam pracę

Praca u touroperatora

Data ważności: 2014-12-11
Województwo: Małopolskie

ALFA STAR S.A. w Krakowie
poszukuje osoby na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży w salonie firmowym w Krakowie

Miejsce pracy: Kraków -Centrum
Region: małopolska

Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa Klientów Biura Podróży Alfa Star
- udzielanie informacji na temat oferty BP Alfa Star
- sprzedaż i doradztwo w zakresie usług świadczonych przez BP Alfa Star
- budowanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze Klienta
- doświadczenie w sprzedaży
- nastawienie na osiąganie wyników i realizację celów
- praktyczna znajomość obsługi komputera
- rzetelność i uczciwość
- wysoka kultura osobista
- mile widziane doświadczenie z branży turystycznej

Oferujemy:
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres:
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)".

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Ogłoszeniodawca

Firma: Alfa Star S.A.