Dział: Dam pracę

Praca dla kelenerow/kelnerek w Niemczech od zaraz

Data ważności: 2015-04-09
Województwo: -wszystkie-

Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

KELNER/KA - praca w **** Hotelu

Miejsce pracy: Niemcy, Oberhof

Nr referencyjny: DE/31/KELL/O

Obowiązki:
- Powitanie gości
- Seriws przy sniadaniach i obiadokolacjach
- Pomoc w wyborze dań z karty
- Serwowanie dań i napojów
- Umiejętność liczenia
- Przygotowanie miejsca pracy na kolejną zmianę

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku kelner / ka
- Dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
- Wysoka kultura osobista
- Mile i otwarte usposobienie
- Umiejętność pracy w zespole
- Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z bezposrednim pracodawca
- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
- Pełen pakiet socjalny - skladki oplacane w niemczech
- Organizację przejazdu i zakwaterowania
- Płatny urlop
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Dodatek świąteczny
- Szkolenia, możliwość awansu
- Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech,

Zainteresowane osoby ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim na adres:

lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 669 851 420 .

Ogłoszeniodawca

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH