Dział: Dam pracę

Kasjer biletów lotniczych

Data ważności: 2016-04-21
Województwo: Zachodniopomorskie

Dynamicznie rozwijające się biuro podróży z dużym doświadczeniem na rynku turystycznym POSZUKUJEMY OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM JAKO:

KASJER BILETÓW LOTNICZYCH

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

- sprzedaż biletów lotniczych w systemie rezerwacyjnym Amadeus oraz Sabre
- sprzedaż usług hotelowych, wynajmu samochodów, ubezpieczeń, biletów kolejowych i autokarowych
- obsługa klientów indywidualnych i kontrahentów
- nadzór nad płatnościami
- doradztwo w zakresie usług oferowanych przez firmę

Wymagania:

- umiejętność obsługi systemu Amadeus opcjonalnie również Sabre
- co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży biletów lotniczych (jako samodzielny kasjer)
- znajomość procedur i procesów sprzedaży biletów lotniczych
- umiejętność obsługi innych systemów rezerwacyjnych
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- wykształcenie wyższe
- znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą usług turystycznych
- umiejętności sprzedażowe i nastawienie na klienta
- wysoka kultura osobista
- bardzo dobra organizacja pracy
- komunikatywność

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowo system premiowy
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: w temacie wpisując "Kasjer biletów lotniczych".