Dział: Dam pracę

Specjalista ds. Turystyki

Data ważności: 2016-05-30
Województwo: Mazowieckie

Fly2escape sp. z o.o.

To nowe międzynarodowe, internetowe biuro podróży. W związku z rozpoczęciem działalności na polskim rynku poszukujemy entuzjastycznych, kreatywnych i energicznych osób potrafiących dzielić się z innymi swoim pozytywnym nastawieniem i uśmiechem.
Zapraszamy tych co kochają podróżować, poznawać świat i ludzi, są kreatywni, nie myślą schematami i potrafią się w całości zaangażować, w to co robią.
Do obowiązków należeć będą opieka nad klientami i ich wsparcie w zakresie organizacji podróży.
Specjalista ds. turystyki
Miejsce pracy: Warszawa
Wymiar czasu pracy: pełen etat

Fly2escape zapewnia:
• umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności,
• nieformalną atmosferę w pracy,
• wraz z rozwojem firmy dla wyróżniających się możliwości dalszego awansu.

Zadania do wykonania:
• inspirowanie klientów do wyjazdów,
• profesjonalne konsultacje i obsługa klienta: telefoniczna, e-mailowa,
• pomoc przy tworzeniu treści turystycznych,
• doradztwo w zakresie korzystania z usług świadczonych przez Fly2escape,
• tworzenie i podtrzymywanie długoterminowych, pozytywnych relacji z klientami,
• posprzedażowa obsługa klienta.

Wymagania:
• pewność siebie, elastyczność w myśleniu i działaniu,
• łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich,
• umiejętność współpracy w zespole,
• dużo inicjatywy, zaangażowania i nastawienie na odniesienie sukcesu,
• doświadczenie w sprzedaży ofert turystycznych.

Jeśli czujesz się, że spełniasz powyższe kryteria prosimy o przesłanie swojego CV (format nazwy pliku: imię.nazwisko CV.doc) na adres m. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.
Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w spółce Fly2escape sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-793), ul. Belgradzka 4/64, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( tj. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Oświadczam, iż jestem świadom/a dobrowolności podania danych, a także możliwości ich poprawiania lub żądania usunięcia".
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Firma: Fly2escape sp. z o.o.