Dział: Dam pracę

Doradca ds. turystyki

Data ważności: 2016-11-08
Województwo: Dolnośląskie

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kreatywnej i pozytywnej osoby do pracy na stanowisku:

Zadania
• Wysoki poziom obsługi klientów, zgodnie ze standardami firmy
• Przygotowywanie ofert, pomoc klientom w realizacji ich wakacyjnych marzeń

Wymagania
• Znajomość branży turystycznej, min. rok pracy na analogicznym stanowisku
• Umiejętność badania potrzeb i tworzenia ofert
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, pozytywne nastawienie
• Chęć rozwoju zawodowego i dalszego szkolenia się
• Podróżnicza pasja 

Oferujemy
• Umowę o pracę w stabilnej firmie
• Pracę w profesjonalnym, pełnym pasji zespole specjalistów
• Świetnego, kreatywnego szefa, budującego niezwykłą atmosferę pracy
• Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
• Nowoczesne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: z dopisaniem nazwy stanowiska w tytule maila: "DORADCA/TURYSTYKA"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

Ogłoszeniodawca

Firma: JOBHOUSE Agencja Pracy