Dział: Dam pracę

Kasjer Lotniczy

Data ważności: 2017-02-23
Województwo: Mazowieckie

Agencja doradztwa personalnego Look For Staff PRO obecnie dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży turystyki biznesowej, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr. Ref. KLZ/01/2017

Obowiązki:
- Dokonywanie i rozliczanie biletów lotniczych,
- Bieżąca współpraca z oddziałami firmy, liniami lotniczymi w celu zapewnienia terminowych rozliczeń oraz zwrotów.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe,
- Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych),
- Dobra znajomość obsługi komputera (w tym MS Word, MS Excel),
- Znajomość systemu rezerwacyjnego Amadeus oraz wiedza kasjerska dotycząca taryf lotniczych, procedur oraz warunków zwrotu poszczególnych linii lotniczych itp.,
- Doświadczenie w branży business travel.

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowym środowisku w szybko rozwijającej się firmie,
- Stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego,
- Pakiet niezbędnych szkoleń oraz dobrą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres

Ogłoszeniodawca

Firma: Look For Staff Pro