Dział: Dam pracę

Office Manager

Data ważności: 2017-03-03
Województwo: Mazowieckie

Boomerang S.A. - agencja marketingu zintegrowanego. Zajmujemy się tworzeniem strategii marketingowych i złożonych programów lojalnościowych. Realizujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne. Działamy zarówno w obszarze kreacji jak i produkcji.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Ambitnego Office Managera
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie biurem
- Wystawiania faktur sprzedaży
- Wystawianie dokumentów kasowych
- Przygotowanie comiesięcznych raportów
- Kontrola należności i zobowiązań (wykonywanie przelewów bankowych)
- Współpraca z audytorami oraz instytucjami finansowymi i kontrolnymi (US, ZUS, banki)
- Prowadzenie akt pracowniczych
- Zarządzanie zasobami ludzkimi, prowadzenie listy płac
- Wspomaganie działu incentive w przygotowaniu ofert

Wymagania:
- Znajomość podstaw księgowości
- Znajomość języka angielskiego
- Znajomość programu fakturowego ENOVA będzie dodatkowym atutem
- Umiejętności nadzorowania obiegu dokumentów w firmie (zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej)
- Dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE)
- Umiejętność tworzenia prezentacji
- Dobra organizacja czasu pracy i zaangażowania w wykonywaną pracę
- Doświadczenie w incentive będzie dodatkowym atutem
- Umiejętność i chęć pracy w grupie

Oferujemy:
- Umowę o pracę na zastępstwo
- Pracę w stabilnej firmie notowanej na rynku NEW CONNECT GPW
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wyników pracy
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
- Pracę w przyjaznym, zaangażowanym i dynamicznym zespole
- Dogodną lokalizację pracy w centrum miasta

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesłać na adres e-mail:
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Ogłoszeniodawca

Firma: BOOMERANG S.A.