Ogłoszenia
Ogłoszenia
- PILOT WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH - Kreta, Grecja
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki (Gdańsk)
- Na sprzedaż franczyza Wakacje.pl Sulejówek
- Specjalista ds Turystyki
- Specjalista ds Turystyki
- Manager / Managerka ds. Produktu
- Specjalista ds turystyki Wrocław
- Specjalista ds. turystyki / Ole Travel Wrocław
- Specjalista ds. Turystyki
- SPECJALISTA /-TKA DS. TURYSTYKI (DZIAŁ OPERACYJNY)
Bezpłatna woda pitna w Katowice Airport
Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA, firma zarządzająca Katowice Airport, wyposażyło hale odlotów w terminalach pasażerskich A i B, znajdujące się po kontroli bezpieczeństwa, w poidełka z bezpłatną wodą pitną.
Poidełko w hali odlotów w terminalu pasażerskim A zlokalizowane jest w jej zachodniej, skrajnej części. W hali odlotów w terminalu pasażerskim B umieszczono je na parterze, przy zachodnich bramkach do boardingu. We wrześniu 2018 roku dwa poidełka pojawiły się w hali przylotów w terminalu pasażerskim C. Jedno zlokalizowane jest w części przed kontrolą paszportową, kolejne w miejscu odbioru bagażu rejestrowanego, przy karuzelach. Wszystkie cztery poidełka przystosowane są do tego, by napić się wprost z fontanny lub nalać wodę do butelki. Dystrybuowana w nich woda, na zlecenie GTL SA, podlega regularnym badaniom Sanepidu.
Montując poidełka z bezpłatną wodą pitną wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom podróżnych. Kraniki w halach odlotów terminali A i B z pewnością będą cieszyły się dużą popularnością wśród pasażerów odlatujących z Pyrzowic, podobnie jak to jest w przypadku poidełek udostępnionych w zeszłym roku w hali przylotów w terminalu pasażerskim C. - mówi Artur Tomasik, prezes Zarządu GTL SA.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami pasażerowie mogą zabrać na halę odlotów różnego rodzaju pojemniki takie jak np. bidony, czy termosy o pojemności powyżej 100 mln, które na hali odlotów można napełnić wodą z poidełek. Jednak mogą to uczynić pod jednym, bardzo ważnym warunkiem, tzn. w trakcie kontroli bezpieczeństwa pojemniki te muszą być całkowicie puste.
Katowice Airport należy do grona największych lotnisk w Polsce. W 2018 roku obsłużono tu rekordowe 4,84 mln podróżnych. Pyrzowice są krajowym liderem w segmencie przewozów czarterowych i największym, regionalnych portem lotniczym w Polsce w ruchu towarowym. W szczycie rozkładu "Lato 2019" siatka połączeń lotniska obejmuje prawie 130 tras regularnych, czarterowych i cargo.
Komentarze
Tagi:
Dział dla turystów:
Zmiana na czele Rady Polskiej Organizacji
Ruch lotniczy na europejskich lotniskach
Nowy przewoźnik na lotnisku w
Dział transport:
Morsowanie przyciąga turystów nad
Ruch lotniczy na europejskich lotniskach
Nowy przewoźnik na lotnisku w
Starsze aktualności:
Stradom House Autograph Collection w Krakowie z nową
ECTAA: Projekt reformy dyrektywy turystycznej oderwany od
Jak Kraków przepalał
PLL LOT publikuje wyniki
Wizz Air zapowiada dwie nowe trasy z polskich
Powstanie centrum koordynacji EuroVelo w
Wyjazd w marcu będzie
Bon turystyczny powróci, ale dla
IATA: Unijny certyfikat COVID powinien stać się standardem
Rzecznik MŚP: Przedsiębiorcy powinni być traktowani przez rząd jednakowo
Część turystów czeka na jeszcze niższe ceny
Austria przestaje honorować testy na obecność koronawirusa
Jak często Polacy chodzą do restauracji?
Sejm ogłosi nowe przepisy dotyczące podatku przy zakupie biletów lotniczych
MAKRO Cash&Carry: premiera nowego rozwiązania fast-food na Targach EuroGastro
Google Flights obejmie wybrane loty gwarancją cenową
Mazurscy hotelarze protestowali pod Kancelarią Premiera
Zbliża się dwunasta edycja Poznania za pół ceny
Itaka kupuje duże biuro podróży
Zamek Królewski na Wawelu podsumowuje rok
Będą zwolnienia w Norwegian - 4 spółki zależne od przewoźnika upadły
Mniej turystów przyjeżdża do Grecji drogą lądową
Regionalne lotniska obsłużyły aż o 15 mln pasażerów mniej niż przed rokiem
KE wszczyna postępowanie w sprawie austriackiej płacy minimalnej dla kierowców.
Coraz bliżej wprowadzenia nowego systemu informacji i zezwoleń na podróże do UE
Czy organizatorzy będą wspierać agentów?
Utrudnienia w ruchu lotniczym czyli Donald Trump w Polsce
