Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Szukamy pilota na 05.12 Gniezno-Bydgoszcz
- Specjalista ds. turystyki
- PRODUCT MANAGER/ FRONT OFFICE REPRESENTATIVE
- Itaka Toruń- G. Copernicus - doradca ds....
- Zainwestuje w biznes braza turystyczna
- pilotaż Kraków 10.12-12.12.2025
- Touroperator PRIMA HOLIDAY poszukuje pracownika
- Praktykant - obozy sportowe Hiszpania
- Specjalista ds. turystyki WAKACJE.PL Zduńska Wola
- Specjalista d.s. turystyki kolonijnej -...
Rego-Bis - Nowy Rok, nowe połączenia i perspektywy
Biuro podróży Rego-Bis, specjalizujące się w organizacji wypoczynku na Bałkanach, zakończyło mijający rok z rekordowymi wynikami, które wpisują się w 30-letnią historię firmy. Obsłużyło imponującą liczbę 50,6 tysiąca klientów, co stanowi wzrost o 44 procent w porównaniu z rokiem poprzednim i aż 50 procent w stosunku do rekordowego roku 2019.
Spotkania z agentami odbyły się w pięciu miastach: w Zielonej Górze, Warszawie, Radomiu, Rzeszowie, a kulminacją było wydarzenie w Zabrzu. Wieczorna gala w Zabrzu stała się okazją do podsumowania roku, ale i przedstawienia planów na przyszłość oraz podziękowań za wyjątkowe osiągnięcia.
W roku 2022 z Rego-Bisem wyjechało 35,2 tysiąca klientów, podczas gdy w 2023 roku liczba ta wzrosła imponująco do 50,6 tysiąca. To oznacza wzrost o 44 procent rok do roku i aż o 50 procent wobec rekordowego wyniku z roku 2019.
Wśród najchętniej wybieranych destynacji wakacyjnych z Rego-Bisem najwyżej uplasowała się Albania, do której pojechało lub poleciało 34,1 procent klientów. Turcja zajmuje drugie miejsce, przyciągając 28,7 procent podróżnych. Pozostałe kierunki to Czarnogóra (12,7 procent), Macedonia (11,2 procent), Bułgaria (11,2 procent), Chorwacja (4,1 procent) i Cypr (1,7 procent).
Firma liczy na dalszy wzrost w kolejnym sezonie. Zdaje sobie sprawę z siły swojej oferty, szczególnie w kontekście krajów bałkańskich, rozwijając czartery do Albanii i Czarnogóry. W przypadku Macedonii i Bułgarii firma pozostawi stan z tego sezonu. Rego-Bis planuje rozbudowę oferty na rok 2024, obejmującą wyjazdy do 700 hoteli, z czego połowa to obiekty w pakietach czarterowych, a druga połowa to pakietowanie dynamiczne. Aż sto hoteli w ofercie Rego-Bis jest na wyłączność. Klienci mogą w nich spędzić wakacje, wybierając wycieczkę tylko w Rego-Bis. Klienci spotkają tam polskich animatorów, przeszkolonych przez Rego-Bis, organizujących programy animacji w języku polskim, skierowanymi do dzieci (RegoMeli), dorosłych (Rego Club), dzieci oraz dorosłych (RegoMeli Club).
Biuro działa bardzo elastycznie, wraz ze zwiększeniem bazy hotelowej, zwiększyło też dostęp pakietowania dynamicznego, stanowiącego doskonałe uzupełnienie oferty podstawowej. Umożliwia to podróżnym swobodne dostosowanie swoich wyjazdów pod względem terminu, czasu trwania pobytu i budżetu. Podróż staje się bardziej spersonalizowana, pozwalając na lepsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb klientów.
W planach także otwarcie nowych połączeń do Tirany z Krakowa, Zielonej Góry, Rzeszowa i Radomia, a także do Macedonii Północnej i Czarnogóry z Radomia. W sumie z siedmiu miast będzie latać na 25 trasach przy współpracy z takimi liniami lotniczymi jak PLL LOT, Wizzair, Ryanair Sun, tureckimi Corendon i Pegasus, Bulgarian Air Charter, czarnogórskimi Air Montenegro, a także Air Albania, która pojawi się w Polsce dzięki Rego-Bisowi po raz pierwszy. Warto również zwrócić uwagę na nowe połączenia z Krakowa i Katowic na Cypr Północny, które pojawią się w ofercie na rok 2024, otwierając tym samym nowe możliwości dla podróżnych szukających wyjątkowych doświadczeń.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Ruch turystyczny w Grecji rośnie także
Dział aktualności dnia:
Na czym powinien opierać się rozwój
Stabilny październik w hotelach, wyniki lepsze niż rok
Dział dostawcy/usługodawcy branży:
Ceny wrześniowych wyjazdów rosną trochę
Niemiecki Dzień Turystyki bez
Najlepsze praktyki dotyczące spotkań medycznych. Raport ICCA i AC
Sabre udostępni swój system
BedBooking wchodzi na kolejny poziom integracji z
Profitroom rozpoczyna współpracę z grupą Górskie
Nowoczesne technologie mają promować tajlandzką
Ponad 100 nauczycieli wzięło udział w konferencji
30 krajów zgłosiło się do sieci stworzonej przez UNWTO i
Wiener poszerza ofertę o pakiet ubezpieczeń dla organizatorów
Polska Izba Turystyki z Grupą MTP zorganizują targi turystyczne w
TUgether: nie współpracujmy z rosyjskimi
Hackathon ma pomóc w znalezieniu rozwiązań dla branży
Grecja łagodzi ograniczenia i żegna PLF-y
Więcej turystów w polskich obiektach noclegowych
Jak zmieniają się ceny wyjazdów na najpopularniejszych kierunkach?
Cypr zmienia protokoły wjazdowe
Polacy wjadą do Turcji bez paszportu
Focus Hotels planuje kolejny obiekt
POT rozpoczęła kampanię promocyjną na 14 rynkach
POT i Polonus podpisały porozumienie o współpracy
Turyści decydowali się na coraz dłuższe i bardziej komfortowe wyjazdy
Listopad łaskawy dla cypryjskiej turystyki
Islandzki wulkan straszy Europę
Kto zwyciężył w World Class Poland 2021?
Od stycznia tylko jeden nowy kraj w Schengen
Miliony pasażerów przewiezionych przez PKP Intercity w II kwartale
Pomysł na City Break - tanie loty do Paryża
Wystartowała nowa kampania Polskiej Organizacji Turystycznej
Trzęsienie ziemi w środkowej Szwajcarii. Władze liczą straty
Czeskie zamki i pałace wkrótce rozpoczną sezon turystyczny
grecja objazdowa z Biurem podróży Martin
Przewodnik turystyczny po Płocku i okolicach - Sylwia Wojewódzka
