Ogłoszenia
Ogłoszenia
- NEKERA - HELP DESK Specialist
- Specjalista d/s/turystyki ŁÓDŹ
- pOszukujemy pedagogów, psychologów projekt w...
- Wychowawca Obóz sportowy od 31 lipca
- WYNAJĘ obiekt wypoczynkowy w Nałęczowie
- kontener gastronomiczny
- Specjalista ds. produktu
- Pilot, Włochy południowe
- Social Media / Content Creator - Nomade
- praca 100% zdalna dla biura podróży, elastyczne...
Tańsze ubezpieczenie i promocja w grudniu
Allianz Polska wprowadził atrakcyjne dla klientów zmiany w ubezpieczeniu turystycznym Moja Podróż. Najważniejsze z nich to podwyższenie sum ubezpieczenia dla kosztów leczenia za granicą bez wzrostu składki, dłuższy możliwy okres zakupu ubezpieczenia rezygnacji z podróży oraz wyższe sumy dla rezygnacji, opóźnienia i przerwania podróży. Zmiany weszły w życie 9 grudnia br.
Zmiany, które wprowadziliśmy do naszego ubezpieczenia turystycznego, podwyższają poziom bezpieczeństwa klientów podczas podróży zagranicznych. Kluczowym elementem przy wyjazdach za granicę jest ubezpieczenie kosztów leczenia w razie nagłego zachorowania lub wypadku, dlatego podnieśliśmy maksymalną sumę ubezpieczenia w dwóch najbardziej popularnych pakietach - Plus i Ekstra. Co najważniejsze - zrobiliśmy to bez zmiany ceny dla strefy A (Europa i pozaeuropejskie kraje Basenu Morza Śródziemnego oraz Gruzja) oraz strefy C (cały świat). Dla strefy B (cały świat bez USA i Kanady) istotnie obniżyliśmy składkę ubezpieczeniową, nawet do 30%. Wychodzimy również naprzeciw dużemu zainteresowaniu klientów ubezpieczeniem z tytułu rezygnacji, opóźnienia i przerwania podróży, podnosząc sumę ubezpieczenia do 50 tys. zł i wydłużając czas, w którym można kupić ubezpieczenie. Wprowadziliśmy też kilka innych zmian, m.in. skrócenie okresów karencji oraz automatyczne przedłużenie okresu ochrony w określonych przypadkach, dzięki czemu zwiększamy komfort naszych klientów mówi Ewa Maliszkiewicz, kierownik produktu w TUiR Allianz Polska.
Najważniejsze zmiany w ubezpieczeniu Moja Podróż:
- podwyższenie sum ubezpieczenia w podróży zagranicznej w strefach A (Europa i pozaeuropejskie kraje basenu Morza Śródziemnego + Gruzja) i C (cały świat) - bez zmiany ceny, w strefie B (świat bez USA i Kanady) - z obniżeniem składki,
- podniesienie maksymalnej sumy ubezpieczenia w ubezpieczeniach z tytułu rezygnacji, opóźnienia i przerwania podróży do 50 000 zł,
- wydłużenie okresu zakupu ubezpieczenia rezygnacja z podróży , jeżeli do wyjazdu zostało 30-8 dni
- automatyczne przedłużenie ochrony o maks. 48 godzin w przypadku opóźnienia środka transportu
- skrócenie okresów karencji przy zakupie ubezpieczenia w podróży.
Wraz z nowymi warunkami ubezpieczenia Moja Podróż, Allianz Polska wprowadził 10% zniżkę w składce. Można z niej korzystać od 9 do 31 grudnia 2025 roku, używając kodu promocyjnego PREZENT2025.
W grudniu wiele osób wyjeżdża, aby zobaczyć tradycyjne jarmarki świąteczne w krajach Europy. Za chwilę rozpocznie się sezon zimowy, czyli podróże świąteczno-noworoczne, ferie szkolne, a tym samym wyjazdy na narty lub w egzotyczne rejony świata. Na każdy wyjazd warto kupić ubezpieczenie turystyczne z odpowiednio wysokimi sumami ubezpieczenia i zakresem ochrony dostosowanym do charakteru podróży dodaje Ewa Maliszkiewicz z Allianz Polska.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Gdynia na Liście Światowego Dziedzictwa
Grecja na drodze do udanego
Dział dla turystów:
Gdynia na Liście Światowego Dziedzictwa
Grecja na drodze do udanego
Starsze aktualności:
Długie weekendy w 2026 zachęcają do
Nowe życie po kopalniach na
Rośnie sprzedaż ofert
Inauguracja sezonu zimowego w województwie
Sylwester sprzedaje się
Ruch turystyczny w Grecji rośnie także
Ostrzeżenie MSZ przed
Które miasta powinny się
Ceny wyjazdów wakacyjnych w
Dwie nowe marki na rynku hotelowym
Internetowi oszuści uderzają w tureckich hotelarzy
Tajlandia dofinansuje leczenie turystów
Kolejni przewoźnicy wystąpią o odszkodowanie
Przewoźnik dołoży maseczki ochronne do biletów sieciowych
Airbnb zazdrości hotelom i zmierza do profesjonalizacji gospodarzy?
Austria: przyjazdy turystyczne na razie niemożliwe
Kultowa, rzymska atrakcja turystyczna będzie płatna?
PE przegłosował stanowisko w sprawie praw pasażerów
