Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Wychowawca/ 24-30.08
- Poszukiwany pilot - Warszawa 05.09.2026
- ITAKA - Specjalista d/s Turystyki Stalowa Wola
- Rainbow Tours - Doradca Klienta
- Przewodnik po Szwecji i Danii - Malmö, Lund,...
- Praca na Wyspach Kanaryjskich
- PRZEWODNIK PO KARLSKRONIE I BLEKINGE - WSPÓŁPRACA...
- Poszukujrdz inwestora ?
- Przedstawiciel Handlowy ds. Wyjazdów Grupowych
- Prezenter Oferty - Salon Firmowy ITAKA
Wakacyjne apartamenty na sprzedaż
Kilka dni temu rozpoczęła się budowa kolejnego budynku w ramach oddalonej o zaledwie 150 metrów od morza inwestycji we Władysławowie. W drugim etapie prac powstanie obiekt z blisko 30 apartamentami wakacyjnymi.
W kolejnym etapie budowy kompleksu apartamentowo - hotelowego Gwiazda Morza we Władysławowie powstaną apartamenty wakacyjne o powierzchni od 26 do 62 m². Na parterze budynku znajdzie się również lokal użytkowy z przestronnym tarasem, przeznaczony na kawiarnię z lunch barem.
Każdy z apartamentów wakacyjnych będzie miał balkon lub taras. Wszystkie lokale, podobnie jak w pierwszym etapie, będą wykończone pod klucz według indywidualnych projektów wnętrz autorstwa Pracowni Projektowej Pszczołowscy.
Przyszli właściciele mogą również skorzystać z oferty wyposażenia - od mebli skrzyniowych i tapicerowanych spełniających hotelowe wymogi, poprzez dekoracje, aż po zastawę i akcesoria kuchenne.
Stylistyka nowego budynku czerpie inspiracje z nadmorskiego otoczenia. Przestrzenie mieszkalne zostały zaprojektowane w dwóch trendach estetycznych: uniwersalnej klasyki i minimalizmu w czystej formie.
Poza możliwością rezerwacji apartamentów w nowo powstającym obiekcie, istnieje jeszcze możliwość zakupu gotowych do odbioru apartamentów o powierzchni od 31 m² w pierwszym etapie inwestycji. Kupując wykończony i wyposażony apartament z oferty promocyjnej praktycznie od zaraz można w nim wypoczywać lub czerpać zyski z jego najmu.
Inwestycja w zakup apartamentu w kompleksie Gwiazda Morza to połączenie formy lokowania finansów w nieruchomości z zyskiem płynącym z możliwości wynajmu apartamentu nad morzem. Koncepcja Apart Hotelu Gwiazda Morza opiera się na kierowaniu kompleksem przez firmę zarządzającą, która przygotowuje apartament na przyjazd właściciela lub przyjęcie gości.
W ramach tej usługi, która z powodzeniem funkcjonuje już w przypadku pierwszego etapu Apart Hotelu, właściciel ma możliwość scedowania wszystkich obowiązków wynikających z posiadania i obsługi apartamentu wakacyjnego na zarządcę. Zarządca obiektu weźmie na siebie wszystkie obowiązki związane z przygotowaniem apartamentu do przyjazdu gości, zadba o marketing i promocję, organizację procesu wynajmu, bieżące utrzymanie i obsługę, a także regulowanie w imieniu właściciela wszelkich zobowiązań finansowych związanych z utrzymaniem nieruchomości.
Komentarze
Tagi:
Dział hotele, pensjonaty:
Turcja szykuje nowe regulacje dla serwisów
Stabilne wyniki TUI w trzecim
Travelist: rezerwacje przyspieszyły w
Ośrodek PCK w Mszanie Dolnej wraca do działalności
Starsze aktualności:
Stanowisko Polskiej Izby Turystyki w sprawie
Decyzja UOKiK w sprawie
ESPT: Turystyka traci na połączeniu z resortem
Komisja Europejska chce uprościć rozliczenia VAT dla biur
Nowy termin otwarcia Wielkiego Muzeum
Turcja planuje ograniczenia dla turystyki w
Linie Emirates zakażą używania powerbanków na
Rośnie ruch na tureckich
Polskie lotniska wśród liderów
Rekordowe ceny lastów poprawią wyniki
IATA: Silne wzrosty w klasach
Konferencja dotycząca trendów w turystyce
Hotelarze nie chcą płacić za muzykę?
Blue Rays z Warszawy ogłasza upadłość?
Wizz Air wycofuje, Ryanair dorzuca
Konferencja nt. rozwoju turystyki Warmii i Mazur
Turyści coraz chętniej rezerwują z wyprzedzeniem?
Rego-Bis oferuje bezpośrednie połączenie lotnicze z Albanią
Lotnisko Ławica wypłaci odszkodowania w związku z generowanym hałasem
