Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Pilot wycieczek GRECJA KRETA
- Specjalista ds Turystyki
- Poprowadzę pensjonat lub willę PODHALE
- Pracownik do biura podróży
- Asystent/-ka ds. charterów - KATOWICE
- Rezydent Turystyczny - praca na Rodos lub Kos
- Przewodnik Wycieczek Kulinarnych w Gdańsku
- DODATKOWA PRACA: Specjalista/ka ds. Turystyki
- pilot Mediolan 13-16.03.26
- PILOT WYCIECZEK TURCJA
Najlepsi kelnerzy znów pobiegną
Już 10 listopada rusza druga edycja Krakowskiego Biegu Kelnerów. Zawody rozegrają się na Placu Jana Nowaka Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską oraz wewnątrz Galerii przy Empiku. Impreza poprzedza 20. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii w Krakowie, które odbędą się 14-16 listopada 2012, przy ul. Centralnej.
Swoje nienaganne maniery jak i umiejętności zręcznościowe kelnerzy będą prezentować w godz. od 10 do 13. Bieg to doskonała okazja, by wykazać się wiedzą z zakresu obsługi klienta oraz znajomością zasad restauracyjnego savoir vivre`u.
- Postanowiliśmy kolejny raz wyróżnić osoby wykonujące zawód kelnera z pasją oraz restauracje, które cenią sobie wysoką jakość obsługi kelnerskiej i chcą pochwalić się nią przed szerszą publicznością. To, co wyróżnia Kraków na tle innych miast, które organizują podobne Biegi, to mocny nacisk na merytorykę - zapowiada Tomasz Krupa, koordynator II edycji Krakowskiego Biegu Kelnerów.
Po raz pierwszy w tegorocznej edycji o tytuł najlepszego kelnera będą walczyć profesjonaliści zawodu, także z innych województw.
Uczestnicy rozpoczną rywalizację od części merytorycznej, czyli przygotowania stołu do posiłku, wedle obowiązując zasad kelnerskich. Drugi etap to kilkusetmetrowy bieg z tacą pełną napojów. Tytuł najzręczniejszego zdobędzie ten, kto przebiegnie trasę najszybciej, nie rozlewając przy tym niosących trunków. Kolejny etap to 100 metrowy sprint, również z tacą.
O co powalczą przedstawiciele fachu? Dla zwycięzców przewidziano nagrody indywidualne. Dla restauracji, które wyślą swoich reprezentantów - certyfikaty potwierdzające profesjonalizm pracowników.
Organizatorami II edycji Krakowskiego Biegu Kelnerów są: firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. firma Gastroinfo Zbigniew Kurleto oraz Krakowska Szkoła Restauratorów. Partnerem wydarzenia jest Galeria Krakowska.
Komentarze
Tagi:
Dział gastronomia:
Dodatkowe środki na promocję turystyki
Problemy małych i średnich
Morsowanie przyciąga turystów nad
Dział centra informacji i promocji:
Zmiana na czele Rady Polskiej Organizacji
Travelist typuje gdzie pojadą Polacy w 2026
Jak i dokąd jeździli Polacy w 2025
Starsze aktualności:
Karta pokładowa może wystarczyć do wykazania potwierdzonej rezerwacji na
Jak sobie ułatwić komunikację z
Polska na Maderze 4-tym rynkiem
Ferie zimowe nie były w pełni
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już za 10
Druga edycja Responsible Incentive Travel
Wyjazdy wakacyjna znów
Hiszpania promuje się w Polsce z
Można ubiegać się o autoryzację wjazdu do Wielkiej
Rosną przychody greckich
Tylko jednego dnia flota Emirates powiększyła się o 3 samoloty
37 osób zatruło się chlorem w basenie hotelowym
Tarnów: fontanna z układem słonecznym została uruchomiona
Leśne Runo: nowe menu na Euro 2012
The Oriental: kaczka orientalna w roli głównej
Pięciogwiazdkowe hotele tanieją
Nie będzie lotów z Jasionki do Wrocławia
Kraków w grach komputerowych. Nowy pomysł na promocję miasta
Producent Pendolino ukarany za łapówki
