Ministerstwo Turystyki Izraela ogłasza konkurs

Na targach turystycznych ITB w Berlinie, Ministerstwo Turystyki Izraela ogłosiło start konkursu #PopUpOasis. Dla zwycięzców przewidziano pobyt na luksusowym campingu w sercu Pustyni Negew.


8 marca 2018 roku, na targach turystycznych ITB w Berlinie, Ministerstwo Turystyki Izraela ogłosiło start konkursu #PopUpOasis, którego celem jest podkreślenie walorów turystycznych Pustyni Negew jako optymalnej zimowej destynacji dla turystów z Europy.

Konkurs trwa do 25 marca br. a jego zwycięzcy otrzymają w nagrodę pobyt na luksusowym campingu w Kraterze Ramon w samym sercu izraelskiej Pustyni Negew. Dedykowany jest mieszkańcom Polski, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwecji oraz Finlandii jako część kampanii marketingowej "NEGEW: Prawdziwie Magiczna Pustynia". Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie pl.visitnegev.com

W ramach #PopUpOasis na początku kwietnia do Izraela wyjadą przedstawiciele środowisk opiniotwórczych, dziennikarze i celebryci z krajów objętych konkursem.
Zaplanowano dla nich szereg atrakcji m.in. wycieczki piesze i rowerowe, zwiedzanie parku Timna, wizytę w Kibucu Ketura, Ein Avdat i Sde Boker. Dodatkowo, triumfatorzy konkursu, dla których wyjazd przewidziany jest na drugą połowę kwietnia 2018, zamieszkają w miejscach z typowo pustynnym klimatem - w Kibucu Elifaz oraz hotelu iBex w Micpe Ramon.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij