Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj





Wizz Air przedstawia nowych ambasadorów

Węgierskie linie lotnicze Wizz Air z dumą prezentują nowych ambasadorów WIZZ, którzy będą oficjalnymi twarzami linii w czasie najbliższych dwóch lat.


W internetowym dwutygodniowym głosowaniu na portalu społecznościowym Facebook oddano ponad 290 000 głosów. W konkursie wzięło udział 83 kandydatów, którzy zaprezentowali swoje atuty i przekonywali dlaczego powinni zostać wybrani do prestiżowej roli Ambasadora WIZZ. Wyłoniono grupę 31 nowych ambasadorów, którzy będą pełnić swoje funkcje w ciągu najbliższych dwóch lat. Polskę reprezentować będą Anna, Elżbieta i Sebastian.

Nowo wybrany zespół Ambasadorów WIZZ będzie reprezentować poszczególne kraje i linię podczas różnorodnych wydarzeń medialnych organizowanych przez Wizz Air, a także biorąc udział w wywiadach prasowych, radiowych i telewizyjnych w mediach w Europie.

Diederik Pen, Wiceprezes, Członek Zarządu ds. Operacyjnych w Wizz Air, powiedział: W Wizz Air wierzymy, że kluczem do naszego sukcesu jest wyjątkowy i starannie dobrany zespół, który dzieli się pasją i z poświęceniem oddaje się pracy zapewniając najwyższy poziom usług. I dlatego też, bardzo cieszę się mogąc przedstawić nasz nowy zespół Ambasadorów WIZZ, którzy będą oficjalnymi twarzami Wizz Air w ciągu najbliższych dwóch lat. To załoga złożona z 31 najlepszych członków załogi WIZZ. Nasi ambasadorowie będą reprezentować linię w swoich regionach, dzielić się szczegółami dotyczącymi kariery w WIZZ i zawsze z szerokim uśmiechem witać Państwa na pokładach naszych samolotów.




Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)



Tagi:


Komentarze:

Nowi ambasadorzy Wizz Air [2017-08-14 10:14 80.52.137.*]
wielka szkoda, że ten starannie dobrany zespół nie potrafi wysyłać faktur VAT za przeloty. Czekam już miesiąc na dwie, zaległe faktury. Jak zwykle, dużo wywiadów, chwalenia się i pozowania do kamer .... odpowiedz »





Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij