TUR-INFO.pl | Serwis informacyjny branży turystycznej
ZAJRZYJ DO NAS NA: TUR-INFO.PL na Facebook TUR-INFO.PL na Twitter

Orex Travel poszerza ofertę na sezon letni

Orex Travel poinformował o poszerzeniu swojej oferty na sezon Lato 2018.


Nowościami w ofercie touroperatora na przyszły sezon będą Słoneczny Brzeg (wyloty 2 razy w tygodniu: wtorek i piątek z Warszawy i Katowic) oraz Kreta (wyloty w niedziele z Warszawy i Katowic).

Organizator rozszerza również swoją ofertę do Turcji. Nowością będzie polskojęzyczna animacja w ramach OREX FAMILY CLUB w 4 hotelach: Novum Garden Side 5*, Sueno Hotels Beach Side 5*, Titan Garden 4* i Side Breeze 4*. Oprócz wylotów z Warszawy i Katowic, pojawią się również wyloty z Gdańska i Wrocławia.

W ofercie wciąż pozostaje także Cypr Północny - zmienia się tylko dzień operacji z czwartku na środę.

Orex Travel działa w Polsce od 2015 roku, posiada oddziały w Czechach, na Słowacji oraz nowo otwarty w 2017 roku oddział na Węgrzech.

Starsze informacje 2017-10-05


Zwiedzanie z Rainbow - kolejna część oferty na Lato 2018
Tym razem oferta zawiera wycieczki objazdowe. Klienci będą mogli wybierać spośród ponad 300 programów, z czego prawie 80 stanowią wycieczki autokarowe. Nie zabrakło zupełnie nowych tras, a także Egzotyki.

Przygotowana przez Rainbow oferta zawiera ponad 300 oryginalnych i autorskich programów, z czego prawie 80 to wycieczki autokarowe po Europie m.in. Czechy, Słowacja, Benelux, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Skandynawia, Włochy, Rumunia, Bałkany, państwa Europy Wschodniej oraz Rosja. Zdecydowaną większość stanowią jednak wycieczki realizowane samolotami.

W tym wypadku oprócz Europy Rainbow proponuje więcej, w porównaniu do poprzedniego sezonu egzotycznych miejsc, między innymi: Emiraty Arabskie, Chiny, Japonię, Indie, Sri Lankę, Birmę, Tajlandię, Wietnam Meksyk, Kubę, Kenię, Etiopię, RPA, Bali oraz kraje Ameryki Północnej, Południowej oraz Australię. Warto wspomnieć, że przeloty na Kubę oraz Bali realizowane będą bezpośrednio w komfortowych warunkach Dreamlinerem Lot-u.

W ofercie z objazdówkami nie mogło zabraknąć nowości do wielu zakątków Europy i świata. Klienci znajdą zatem nowe propozycje m.in. w Danii - wycieczka rodzinna do Legolandu, Austrii, Słowenii, Izraelu, Azerbejdżanie - również w połączeniu z Iranem, Gruzją i Armenią, Stanach Zjednoczonych - dwa zupełnie nowe programy, w tym jeden z prawdziwym amerykańskim "shopping-iem", Kanadzie - wycieczka śladami "Ani z Zielonego Wzgórza", Skandynawii- z bezpośrednim przelotem na zjawiskowe Lofoty, we Włoszech, Hiszpanii, Grecji - w tym nowe rejsy po Cykladach, nowe objazdy po kontynentalnej części Grecji, Korfu, Lefkadzie i Thassos. Rainbow po kilku sezonach przerwy wraca do realizowania wycieczek po Ukrainie i Białorusi oraz proponuje bezpośredni lot do Irkucka na podziwianie jednego z najpiękniejszych jezior na świecie - jeziora Bajkał.

Rainbow kontynuuje również koncepcję wycieczek "7+7", czyli takich, w których po urokach zwiedzania można wypocząć w wybranych wcześniej hotelach. Ze względu na dużą i stale rosnącą popularność Klienci w ofercie na Lato 2018 znajdą ich jeszcze więcej niż w ubiegłych latach.

Klienci rezerwujący ofertę z objazdówkami uzyskują identyczne benefity, takie jak klienci rezerwujący wczasy. Tylko teraz mają 100% Pewności najniższej ceny, nawet do jednego dnia przed wyjazdem. Oznacza to tyle, że jeśli w okresie od momentu zakupu oferty, nawet aż do jednego dnia przed wyjazdem cena będzie niższa, Rainbow zwróci różnicę w cenie. Klienci rezerwujący ofertę mogą liczyć na rabaty nawet do 40% na początek.

Dodatkowo w przypadku rodzin, każde dziecko otrzyma dodatkowy, specjalny rabat do 40%, natomiast w przypadku par, druga osoba może zyskać nawet 20% dodatkowej zniżki. W promocji istnieje możliwość rezerwowania miejsc typu Standard w samolocie na wybranych rejsach zupełnie gratis, natomiast miejsc Premium z rabatem 50%. Kolejnymi istotnymi elementami jest bezpłatna zmiana rezerwacji nawet do 30 dni przed wylotem.

Starsze informacje 2017-10-02


Rego-Bis startuje ze sprzedażą oferty Lato 2018. "Soczysta promocja" obejmuje kierunki znane z dotychczasowej oferty Rego-Bis a także kilka nowości.

Touroperator Rego-Bis w dniu 2.10.2017 rozpoczął sprzedaż oferty Lato 2018, w której znajdują się kierunki doskonale znane, czyli Durres, Saranda, Ochryda, Hvar czy Słoneczny Brzeg, ale także kilka nowości - Korfu, Wlora oraz loty do Czarnogóry. Biuro przygotowało 25 nowości na 25 lecie, oprócz nowych kierunków - są to Polskie Kluby Animacyjne dla Dzieci - RegoMeli, specjalne polskie programy animacyjne dla dorosłych - PowerUp, wyjazdy tematyczne, niespodzianki dla agentów oraz wiele innych.

W naszej ofercie znajdują się rodzinne pensjonaty, takie jak np. Drilon w Ksamilu lub Jovana w Igalo, niewielkie hotele w zacisznych zakątkach takich jak Rawda, Święty Włas, Golem, a także bardzo duże hotele z ogólnoświatowymi certyfikatami - jak Metropol Lake Resort w Ochrydzie, Baikal w Słonecznym Brzegu lub Almyros Beach Resort na Korfu-mówi Gabriela Mańka - Sokullu, właścicielka Rego- Bis.

Starsze informacje 2017-09-29


29 września Itaka rozpoczyna sprzedaż oferty Lato 2018.

Touroperator zaprezentuje ponad 1300 ofert, 6 nowych destynacji, w tym 4 wyspy, nowe hotele i wycieczki objazdowe. Nowe kierunki i miejsca, gdzie od lat lubią wypoczywać Polacy.

Do 12 kierunków greckich, w tym 10 wysp, dochodzą kolejne: Chios i Limnos na Morzu Egejskim. W Grecji Itaka wzmacnia kluczowe kierunki: Kretę, Zakynthos, Rodos i Kos, dodając 75 nowych hoteli. Nowości w ofercie organizatora to także Ischia, zielona wyspa na wysokości Neapolu, oraz Pantelleria, uwielbiana przez celebrytów.

W ofercie Lato 2018 znalazły się nowe hotele na Sardynii i Riwierze Adriatyckiej. W Toskanii czekają zarówno hotele na wybrzeżu, jak i klimatyczne miejsca w typowej scenerii toskańskich wzgórz i cyprysów. Macedonia i Czarnogóra to kolejne nowości i dalszy rozwój kierunków bałkańskich. W Macedonii Itaka zaprasza nad Jezioro Ochrydzkie, a w Czarnogórze do najpiękniejszych miejsc w rejonie Zatoki Kotorskiej i Ulcinja z 13-kilometrową plażą. Na turystów wybierających się z Itaką do Albanii czeka kolejna nowość - plaża Ksamil.

Na Lato 2018 nie zabraknie oczywiście Wysp Kanaryjskich i najsłynniejszych hiszpańskich wybrzeży. Na Majorce 40 hoteli, w tym 10 nowości. W Turcji są 33 nowości hotelowe, z czego 18 to hotele 4-gwiazdkowe, najchętniej wybierane przez klientów touroperatora.

Najlepiej sprzedającym się kierunkiem egipskim jest Marsa Alam. W ofercie na Lato 2018 znajdą się wszystkie hity Lata 2017. Wraca Djerba z nowymi hotelami, a także Zarzis i Mahdia z jednymi z najpiękniejszych plaż w Tunezji. Na stałe do portfolio organizatora wpisały się Wyspy Zielonego Przylądka, które są ofertą całoroczną.

Na Lato 2018 Itaka proponuje ponad 260 programów wycieczkowych. Będzie zdecydowanie więcej miejsc na wycieczki do Portugalii i do Chin, rozwinięto ofertę wycieczkową do Włoch. Touroperator wprowadza także nowe wycieczki poświęcone atrakcyjnym regionom np. we Francji i Wielkiej Brytanii. W związku z nowymi czarterami jest więcej wycieczek po Bałkanach. Nowe trasy obejmują Kosowo, Bośnię i Hercegowinę, Albanię, Czarnogórę i Chorwację.

Po raz szósty organizator zaprasza rodziny z dziećmi do Klubów Przyjaciół Itaki i na wycieczki objazdowe z programami edukacyjno-rozrywkowymi. Do najbardziej wymagających Klientów adresowane są hotele z 16. już edycji projektu Itaka&Gala - Podróże w stylu gwiazd. Po raz 3. organizator prezentuje hotele dla dorosłych. Poszerzana jest kategoria Wakacje bez przeszkód, obejmująca hotele z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.

Oferta Lato 2018 objęta jest promocją, ceny rozpoczynają się od 1099 PLN.

Starsze informacje 2017-09-06


Rainbow rozpoczął sprzedaż wyjazdów na Lato 2018
Touroperator rozpoczął sprzedaż oferty na Lato 2018. W pierwszej kolejności do klientów trafiła oferta wczasowa, w której znajdą wiele nowości, między innymi w Grecji, Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji i w Macedonii. Nie zabraknie również obiektów z "Polską Strefą" i "Figloklubów" z animacjami w j.polskim dla dzieci i dla dorosłych.

W ofercie Rainbow na nadchodzące Lato 2018 oprócz znanych już kierunków pojawi się wiele ciekawych nowości wczasowych. Na klientów lubiących wypoczynek czeka " Perła Wysp Jońskich", czyli wyspa Lefkada, oraz Thassos - wyspa, która zachowała swój unikalny, grecki charakter, a także Macedonia i najsłynniejsze jezioro w tej części Europy-Jezioro Ochrydzkie. Bardzo zróżnicowana oferta do Chorwacji wzbogaciła się o leżącą na północy, usianą niezliczoną ilością zabytków i plaż - wyspę Krk.

We Włoszech natomiast zaproponowano zachodnią część Sardynii ze słynną "Grotą Neptuna", rajskim Stintino oraz Alghero - miastem z unikalną zabudową nawiązującą do sztuki katalońskiej. Miłośnikom Hiszpanii z pewnością przypadnie do gustu Wybrzeże Kadyksu i Costa Ballena z doskonale rozwiniętą infrastrukturą turystyczną i Kadyksem- uważanym za najstarsze miasto Europy, a także zwanym "Małą Hawaną". Dla tych, co lubią nieco bardziej egzotyczne miejsca zaproponowano realizowane Dreamlinerem bez przesiadek i międzylądowań: Kubę (Varadero) oraz rajską wyspę Bali stanowiącą również doskonałą bazę wypadową do zwiedzania całej Indonezji.

Touroperator oferuje również dwie, znane już koncepcje, jedną skierowaną do rodzin z dziećmi, czyli "Figlokluby", oraz dla dorosłych z "Polską Strefą". Rainbow kontynuuje ideę hoteli i apartamentów w popularnych wśród Polaków miejscach z "Polską Strefą".

Touroperator informuje, że tylko teraz klienci kupują "Najtaniej pod słońcem", czyli mają 100% pewności najniższej ceny, nawet do jednego dnia przed wyjazdem. Oznacza to tyle, że jeśli w okresie od momentu zakupu oferty, nawet aż do jednego dnia przed wyjazdem cena będzie niższa, Rainbow zwróci różnicę w cenie. Klienci rezerwujący ofertę mogą liczyć na rabaty nawet do 40% na początek.

Dodatkowo w przypadku rodzin, każde dziecko otrzyma dodatkowy, specjalny rabat do 40%, natomiast w przypadku par, druga osoba może zyskać nawet 20% dodatkowej zniżki. W promocji istnieje możliwość rezerwowania miejsc typu Standard w samolocie na wybranych rejsach zupełnie gratis, natomiast miejsc Premium z rabatem 50%. Kolejnymi istotnymi elementami jest bezpłatna zmiana rezerwacji nawet do 30 dni przed wylotem, oraz bardzo korzystna wysokość zaliczki.

Starsze informacje 2017-09-01


Biuro Mouzenidis Travel rozpoczyna sprzedaż oferty letniej na 2018r.

Od 4 września klienci touroperatora będą mogli dokonywać rezerwacji na takich kierunkach jak - Chalkidiki, Riwiera Olimpijska, Rodos i Kreta. W nowym sezonie nie zabraknie również nowości - Mouzenidis Travel rozpoczyna sprzedaż nie tylko nowych destynacji w Grecji, jakimi będą Zakynthos i Thassos, nowych koncepcji wypoczynku, w postaci Polskich Klubów Animacyjnych - Grekoleto, ale zamierza także znacznie zwiększyć ilość miejsc z lotnisk lokalnych oraz wprowadzić wyloty z portów, w których w tym sezonie nie był obecny.

W pierwszym etapie sprzedaży oferty First Greece, klienci mogą liczyć na liczne udogodnienia takie jak m.in. Pakiet VIP - bezpłatna rezerwacja miejsc w samolotach, bezpłatny VIP Lounge, bezpłatny fast track, gwarancje najniższej ceny, niezmienności ceny i bezkosztowej zmiany rezerwacji. Touroperator zapowiada także wysokie rabaty, sięgające 60% oraz zaliczkę, która wynosi jedynie 3% wartości rezerwacji.

Większość naszych operacji będzie oparta o własną linię lotniczą Ellinair. To szczególnie ważne o okresie First Greece, bowiem Ellinair jako przewoźnik rejsowy ma stałe godziny przelotu. Oznacza to, że Klienci już w dniu zakupu mają pewność, że podane godziny nie ulegną zmianie - informuje dyrektor sprzedaży Mouzenidis Travel, Artur Rezner.

Starsze informacje 2017-08-01


Neckermann Podróże rozpoczyna sprzedaż oferty na lato 2018
Neckermann Podróże startuje ze sprzedażą oferty Lato 2018. W przedsprzedaży, biuro podróży umożliwia rezerwację najchętniej wybieranych obiektów ze zniżkami sięgającymi 35%.

Neckermann Podróże już uruchomił sprzedaż oferty na kolejne lato. W okresie tzw. przedsprzedaży, który potrwa do końca sierpnia, można zarezerwować miejsca w najchętniej wybieranych obiektach na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach m.in.: na wyspach greckich, w Bułgarii, Turcji, Chorwacji, we Włoszech i na Majorce. W sezonie Lato 2018 biuro podróży zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z kilku lotnisk lokalnych, w tym po raz pierwszy z Gdańska i z Warszawy do Splitu.

Touroperator przekonuje, że tak wczesne rozpoczęcie sprzedaży jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy coraz wcześniej planują wakacje. W tym roku, tylko do końca stycznia, ofertę wykupiło blisko 40% wszystkich klientów, którzy zarezerwowali letnie wakacje z Neckermann Podróże. Touroperator dołączył także do wspólnego, grupowego projektu Thomas Cook, dającego możliwość wczesnej rezerwacji oferty klientom koncernu z 15 rynków.

Ostatnie lata pokazały, że klienci coraz wcześniej rezerwują wakacje. Jest to trend, który będzie się utrzymywał. - mówi Efe Türkel, zastępca prezesa Neckermann Podróże. Zmiana mapy najpopularniejszych kierunków i koncentracja na tych postrzeganych jako bezpieczne, powodują, że oferta sprzedaje się szybciej. Te same miejsca wypoczynku wybierają klienci z różnych krajów, a najbardziej zapobiegliwi planują wakacje już rok wcześniej. Wierzę, że poprzez tak wczesny start, dajemy klientom nieograniczony dostęp do najlepszej oferty na rynku - dodaje.

Otwarcie całej sprzedaży oferty Lato 2018, a także prezentacja katalogów planowana jest w październiku.

Starsze informacje 2017-07-26


Rainbow rozpoczyna sprzedaż nowych zimowych ofert
W Rainbow rozpoczęła się sprzedaż kolejnej oferty na zimę 2017/18, tym razem zawierającej imprezy narciarskie, sylwestrowe, propozycje rodzinne oraz na ferie zimowe.

W ofercie narciarskiej touroperatora znaleźć można znane już z poprzednich edycji: Włochy ( Val di Sole i Tonale, Val di Fiemme/Fassa oraz Sestriere) a także Andorę. Nową propozycją jest Gudauri, będące największym ośrodkiem narciarskim w Gruzji. Chętnie zaglądają tutaj również wielbiciele snowboardu i innych nieco bardziej ekstremalnych sportów. Turystów, którzy sami organizują sobie wyjazd na narty ucieszy możliwość wykupienia samego przelotu do Włoch, do Werony.

Spośród 34 propozycji 15 realizowanych jest autokarem, a 19 samolotem. Wśród nowości znalazły się między innymi: Mińsk, Odessa, Moskwa w połączeniu z Petersburgiem, Baku, czyli perła Azerbejdżanu, Kijów, Neapol oraz Sycylia. Na małe i duże dzieci czeka spotkanie ze Św. Mikołajem w Rovaniemi.

W ramach przedsprzedaży Klienci Rainbow mogą liczyć między innymi na rabaty do 40%. Posiadacze Karty Stałego Klienta otrzymują dodatkowo 2% rabatu.

Starsze informacje 2017-06-23


Zimowe katalogi Neckermanna już w biurach
Zimowe katalogi Neckermanna są już w biurach podróży. Najnowsza oferta touroperatora to ponad 1000 obiektów w najlepszych kurortach narciarskich a także ciekawe propozycje dla miłośników egzotyki i wypoczynku na ciepłych plażach.

Na klientów rezerwujących wcześniej czekają rabaty do 35 proc. i pakiet dodatkowych korzyści.

Jak przekonuje touroperator w komunikacie prasowym, zima z Neckermann Podróże to przede wszystkim oferta narciarska we Włoszech, w Austrii, Szwajcarii, Francji, Czechach, na Słowacji i w Polsce. Szukający bazy noclegowej w europejskich kurortach, znajdą w niej ponad 1000 obiektów. Neckermann Podróże dodatkowo oznacza i wyróżnia obiekty położone przy stokach (ski in/out), a także blisko lodowca. Na narciarzy czeka szereg udogodnień i bonusów - to m.in. gwarancja śniegu oraz zniżki w szkółkach narciarskich i wypożyczalniach sprzętu (do 20%). W ofercie touroperatora znajdują się także propozycje ze skipassem w cenie. W ponad 300 ośrodkach biuro podróży zapewnia bezpłatny pobyt dzieciom nawet do 15 lat.

Neckermann Podróże rozpocznie zimę huczną imprezą, a sezon narciarski otworzy w tym roku Adam Małysz. Skiopening odbędzie się w terminie 10-17 grudnia we Włoszech, w kurorcie Maso Corto. Uczestnikom 10 edycji imprezy biuro podróży szykuje szereg niespodzianek. Nie zabraknie sportowych emocji na stoku, a także wieczornych atrakcji i znakomitej zabawy - partnerem medialnym wydarzenia jest Radio ESKA.

W najnowszym sezonie, na miłośników ciepła zimą czeka 25 słonecznych kierunków. Obok tych znanych i popularnych jak Wyspy Kanaryjskie, Kuba czy Dominikana. Neckermann Podróże zaoferuje wyjazdy do takich miejsc jak np. Seszele, Bali, Mauritius czy Małe Antyle.

Klienci coraz częściej szukają ofert "szytych na miarę", dlatego proponujemy im najlepsze hotele, w tym znanych brandów grupy Thomas Cook, a także bogatą siatkę połączeń czarterowych i liniowych pozwalającą na dowolne komponowanie oferty - mówi Efe Türkel, zastępca prezesa Neckermann Podróże.

Nowością w tym sezonie będzie możliwość łączenia wszystkich hoteli dostępnych w ofercie Neckermann Podróże (zarówno z oferty narciarskiej, wypoczynku w Polsce, jak i oferty "Słońce&Plaża") z lotami liniowymi z dowolnych lotnisk krajowych.

Na dalekich kierunkach biuro podróży oferuje codzienne wyloty z 6 lotnisk lokalnych, umożliwiając rezerwację niestandardowych długości pobytów. Będą to przeloty przewoźnikami liniowymi, w tym m.in. Condorem i Thomas Cook Airlines, a także Qatar Airways i Emirates. Do wielu kierunków egzotycznych m.in.: do Meksyku, na Kubę czy na Bali będzie można dotrzeć także bezpośrednim czarterem, w tym dreamlinerem. Biuro podróży umożliwi wypoczynek w różnych hotelach podczas jednej imprezy (np. możliwość łączenia różnych wysp na Seszelach czy Malediwach, Bangkok połączony z pobytem w kurortach Pattaya i na wyspie KohChang, Varadero na Kubie w połączeniu z Hawaną).

Starsze informacje 2017-05-08


Itaka rozpoczyna sprzedaż nowego produktu

Biuro Podróży ITAKA informuje o wprowadzeniu nowego produktu do sprzedaży na sezon Zima 17/18.

Wprowadzona nowość to oferta Pod żaglami Itaki - rejsy statkiem wycieczkowym Ocean Majesty. Przygotowano 8 tras rejsów, obejmujących Wyspy Kanaryjskie, a także Maroko i Maderę.

Wyspy Kanaryjskie to dla opolskiego touroperatora kierunek o strategicznym znaczeniu, to właśnie tu ma siedzibę Fit Canarias - agencja incomingowa Itaki, biorąca czynny udział zarówno na etapie powstawania projektu, jak i jego realizacji.

Ocean Majesty może przyjąć na pokład 620 pasażerów, liczy 250 członków załogi, ma 7 pokładów pasażerskich, 9 typów kabin, 2 restauracje, 6 barów, salę kinową, basen i wiele innych atrakcji.

Rejsy pod żaglami Itaki to nowy produkt na rynku: po raz pierwszy w historii, polski touroperator czarteruje cały statek pasażerski. Operacja trwa od 7 listopada 2017 r. do 3 kwietnia 2018 r.

Starsze informacje 2017-04-27


W Rainbow rozpoczęła się sprzedaż kolejnej części oferty zimowej, tym razem zawierającej bliskie, ciepłe kierunki, w tym nowość - izraelski Ejlat, a także wycieczki objazdowe po Europie oraz propozycje walentynkowe w znanym już cyklu "Zakochani w "

W ofercie touroperatora znalazł się między innymi Egipt ( Hurghada, Sharm el Sheikh i Marsa Alam), Maroko, a także Wyspy Kanaryjskie ( Teneryfa, Gran Canaria, Lanzarote i Fuerteventura). Nowością i prawdziwym hitem ma być Ejlat. Na klientów czeka tu nie tylko wypoczynek w hotelach, mogą również wybrać jedną z 6 wycieczek objazdowych, w tym w połączeniu z Jordanią.

Dla Klientów preferujących zwiedzanie, Rainbow przygotował ofertę m.in. do Włoch, Paryża, Egiptu, Izraela i Jordanii i Maroka.

"Zakochani w.." to kontynuacja znanej już, sprawdzonej i popularnej propozycji na Walentynki. W romantycznej i przyjemnej atmosferze pary mogą spędzić ten czas między innymi w Wenecji, Lizbonie, Madrycie, Barcelonie i stolicy tanga - Buenos Aires.

Starsze informacje 2017-03-31


Itaka rozpoczyna sprzedaż oferty zimowej

Itaka rozpoczyna sprzedaż oferty zimowej. Oferta od piątku, 31 marca dostępna jest w systemach rezerwacyjnych touroperatora.

Tej zimy z Itaką można wybrać się do 48 krajów. W ofercie są kierunki, gdzie Polacy najchętniej spędzają zimowe wakacje. Takim miejscem jest Oman. Stałe miejsce w ofercie mają Zjednoczone Emiraty Arabskie. Dostępne będą także oferty wypoczynku na Dominikanie w hotelach w Punta Cana, La Romana i Puerto Plata. Na Kubie, gdzie na klientów Itaki czekają plaże Cayo Santa Maria, Cayo Coco i Holguin. Po raz kolejny Itaka zaprosi także do Panamy. Klasyką w ofercie jest Zanzibar.

Stałym punktem zimowego programu są Wyspy Zielonego Przylądka z wyspą Sal. Tajlandia reprezentowana jest przez znane i popularne resorty: Krabi, Phuket i Khao Lak. Po przerwie powraca Sri Lanka.

Szczególne miejsce w ofercie touroperatora zajmują Wyspy Kanaryjskie: Fuerteventura, Lanzarote, Teneryfa, Gran Canaria i La Gomera. Zimą z ITAKĄ można wybrać się także na Maderę, Costa del Sol, do Turcji, Egiptu i Maroka.

Na pasjonatów zwiedzania czekają wycieczki objazdowe i city breaks. Touroperator zaproponuje od klasycznych programów aż po trasy wyprawowe. Itaka zwraca uwagę na wycieczki po Etiopii, Namibii na Florydę czy do Ameryki Łacińskiej bądź Rosji. W ofercie znajdzie się także ekspedycja do serca Indonezji.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)


Tagi:
9 biuro podróży nowa oferta rejsy rainbow zakochani itaka oferta zima sprzedaż system rezerwacyjny


Komentarze:

Ta strona przetwarza dane osobowe oraz używa COOKIES. Szczegóły przetwarzania danych osobowych są opisane w polityce prywatności. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Wszelkie szczegóły w regulaminie, polityce prywatności oraz polityce cookies.
  Akceptuję