TUR-INFO.pl | Serwis informacyjny branży turystycznej
ZAJRZYJ DO NAS NA: TUR-INFO.PL na Facebook TUR-INFO.PL na Twitter
Rego-Bis wprowadza nowości do oferty

Katowickie Biuro Podróży Rego Bis poszerzyło swoją ofertę wyjazdów objazdowych, wczasów z możliwością dojazdu własnego oraz powiększyło bazę hotelową.


Oprócz typowych wczasów wypoczynkowych, w sezonie 2020 biuro kładzie nacisk na rozwój programów objazdowych. Jest to odpowiedź na zaobserwowane zmiany na rynku turystyki. Coraz więcej osób podczas wypoczynku, chce odwiedzić najciekawsze zakątki regionu oraz poznać w interesujący sposób historię odwiedzanych miejsc. Wycieczki tego typu odbywają się na dwa sposoby: zorganizowane są od początku do końca transportem autokarowym, lub autokar podstawiony jest dopiero w miejscu docelowym a transport do destynacji zorganizowany jest samolotem (w przypadku Turcji).

Turcja, która była nowością biura na sezon 2019 okazała się być bardzo popularnym kierunkiem, dlatego też w ofercie na sezon 2020 pojawią się nowe obiekty. Nie dotyczy to tylko Turcji. Baza noclegowa powiększy się m.in. w Bułgarii, Macedonii Północnej, Albanii i Czarnogórze. W ofercie pojawiła się także większa liczba wycieczek objazdowych zaplanowanych przede wszystkim na czas tzw. majówki. Są to wycieczki po Chorwacji, Czarnogórze, Albanii i Macedonii oraz jednodniowe wycieczki express do Pragi, Wiednia i Poczdamu. Interesującą nowością jest karnawałowy wyjazd do chorwackiej Rijeki, zaplanowany na drugą połowę lutego.

Starsze informacje 2019-12-18


Grecos wprowadził nowy kierunek
Grecos zaprezentował nowy kierunek w swojej ofercie.

Od 31 maja, turyści Grecosa będą mogli pojechać na Paros. Jak przekonuje touroperator, wyspa położona między Santorini a Mykonos zbliżona jest architekturą i ukształtowaniem do sąsiadek, ale jednocześnie oferuje spokojniejszą atmosferę w porównaniu do dwóch najczęściej odwiedzanych miejsc na Cykladach. Dlatego to kierunek szczególnie polecany osobom szukającym prywatności i niezapomnianych doznań wizualnych, często wybierany przez pary.

Paros słynie z tradycyjnej cykladzkiej zabudowy, urokliwych plaż i typowo greckiej atmosfery. To wyspa zarówno dla amatorów sportów wodnych, aktywnych rodzin z dziećmi, jak i par. Na fanów sportów wodnych czekają doskonałe spoty wind- i kitesurferskie. Rodziny z dziećmi doceniają piaszczyste plaże z krystaliczną wodą. Ze względu na swoje usytuowanie, Paros jest idealną bazą wypadową na sąsiednie wyspy: Naxos, Santorini i Mykonos, a także niewielką Antiparos - dodaje Ciemny, która na Paros spędziła kilka miesięcy - podkreśla Joanna Ciemny, content manager Grecosa.

Grecos organizuje wakacje na Cykladach z wylotem z Warszawy, w niedziele, od 31 maja. Samolot zabierze klientów na Santorini, skąd podróżujących czeka rejs na Paros.

Starsze informacje 2019-12-11


Rego-Bis zaprezentował ofertę na Lato 2020
Biuro podróży Rego-Bis zorganizowało oficjalną prezentację nowej oferty na lato 2020.

Wydarzenie, na które zaproszonych zostało 150 agentów współpracujących z biurem Rego-Bis, jak również właściciele hoteli i miejscowych agencji turystycznych m.in. z Albanii, Turcji, czy Bułgarii, odbyło się w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie

W czasie prezentacji przedstawiono nowości, które są już dostępne w ofercie na najbliższy sezon wakacyjny, jak również te, które zostaną wkrótce udostępnione do sprzedaży. Zupełną nowością są wyjazdy jednodniowe do Pragi, Wiednia i Poczdamu organizowane w trakcie długiego weekendu majowego.

Dodatkowo, w trakcie prezentacji przedstawieni zostali także coroczni hotelowi ulubieńcy klientów Rego-Bis. Odbyło się też wręczenie obecnym na wydarzeniu przedstawicielom firm i hoteli podziękowań za współpracę, a zaproszeni agenci, poza otrzymaniem upominków od Mikołaja, mieli możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród głównych. Do wygrania były pobyty dla 2 osób w wybranych hotelach z oferty.

Starsze informacje 2019-12-05


Biuro BUT rozpoczęło sprzedaż Lata 2020
Biuro Usług Turystycznych BUT poinformowało o rozpoczęciu sprzedaży Lata 2020.

W sezonie letnim dostępne są najbardziej popularne kierunki wypoczynku - m.in. Bułgaria, Grecja, Włochy, Hiszpania, Czarnogóra, Chorwacja, Polska. Touroperator przygotował wycieczki zarówno samolotowe jak i autokarowe. Ponadto Warszawski organizator turystyki nawiązał współpracę z nowymi obiektami, dzięki czemu w ofercie pojawiły się nowości, wśród których znalazły się wyjazdy do Kalabrii, a także nowy obiekt w Rimini.

BUT utrzymał w swojej ofercie lubiane przez młodzież programy Party Zone i Chill out Zone, dzięki czemu niezależnie od preferencji, każdy z uczestników dopasuje swój wakacyjny wypoczynek.

Starsze informacje 2019-11-28


Rainbow przygotował nowy koncept wyjazdów
Na kolejny sezon Lato 2020 Rainbow przygotował nowy koncept wyjazdów.

Touroperator przygotował ofertę wyjazdów skierowanych do klientów powyżej pięćdziesiątego roku życia, pod nazwą Spokojne Wakacje 50+.

Z przeprowadzonych przez touroperatora badań marketingowych wyłonił się obraz współczesnych pięćdziesięcio- i sześćdziesięciolatków, którzy mają wciąż dużo apetytu na życie, mają ochotę zadbać o swoje potrzeby i poznawać świat. Są wciąż młodzi duchem i nie chcą by mówić o nich "seniorzy" czy nawet "dojrzali". Zainteresowani są błogim wypoczynkiem na śródziemnomorskich plażach i nieforsującymi wakacyjnymi aktywnościami - niezbyt intensywnymi wycieczkami fakultatywnymi, spacerami, robieniem zdjęć i lokalną kuchnią.

Dodatkowo, jak wynika z analizy danych demograficznych, grupa osób 50+ to szybko rosnący segment, jednocześnie coraz zamożniejszy i coraz aktywniej spędzający czas.

Spokojne Wakacje 50+ to wczasy w krajach basenu Morza Śródziemnego, takich jak Turcja, Grecja i Hiszpania, organizowane przed i po sezonie, czyli wtedy kiedy w tych lubianych i popularnych kierunkach panują bardzo przyjemne temperatury, nie ma tłumów turystów, a wszystko to razem sprzyja relaksowi, zwiedzaniu i bezstresowemu spędzaniu czasu. W cenę wyjazdów wliczone są przelot, zakwaterowanie w hotelach trzy- lub czterogwiazdkowych, trzy posiłki z napojami lub all inclusive, jedna wycieczka lokalna oraz opieka polskojęzycznego rezydenta.

Oferta przygotowana na sezon letni 2020 obejmuje łącznie 12 propozycji.

Starsze informacje 2019-10-02


Rego Bis rozpoczął sprzedaż oferty na Lato 2020
Biuro podróży Rego Bis wystartowało z nową ofertą na lato 2020. Pierwsze propozycje już dostępne dla Klientów i Agentów.

Touroperator przygotowuje wycieczki zarówno samolotowe jak i autokarowe. Ponadto śląski organizator turystyki nawiązał współpracę z nowymi obiektami, dzięki czemu w sezonie 2020 pojawią się nowości w ofercie hotelowej. Baza noclegowa powiększy się m.in. w Bułgarii, ale również w Macedonii Północnej, Albanii czy Czarnogórze.

Największa jednak zmiana obserwowana jest w ofercie wyjazdów do Turcji. W propozycjach na zbliżający się sezon pojawią się nowe obiekty. Ponadto już od roku 2019 w ofercie Rego Bis znajdują się wycieczki objazdowe po Turcji - Derwisze i Skalne Miasta, czyli Kapadocja w Pigułce oraz Bawełniany Szlak Wybrzeża Likijskiego. Obie wycieczki organizowane są od września 2019 aż do maja 2020 i cieszą się zainteresowaniem wśród Klientów. Należy również pamiętać o ofercie Zabawa + Zwiedzanie - Sylwester w Turcji, która również w sprzedaży dostępna jest już od sierpnia 2019.

Starsze informacje 2019-09-20


Rainbow: Rusza druga odsłona przedsprzedaży
Rainbow rozpoczął właśnie drugą część sprzedaży na lato 2020, tym razem w ofercie pojawiły się wycieczki objazdowe oraz objazdowo-pobytowe (7+7).

Rainbow proponuje tym razem kilkanaście nowych kierunków zarówno na wyjazdy objazdowe jak i objazdowo-pobytowe (7+7). W nowym katalogu można znaleźć szeroki wybór rejsów po Morzu Bałtyckim i Północnym, w basenie Morza Śródziemnego, wokół Wysp Kanaryjskich i aż po portugalską wyspę Madera. W ofercie znajdują się również programy zwiedzania dla aktywnych jak również krótkie kilkudniowe wypady znane jako "City Break".

Dla miłośników greckich klimatów w ramach nowości Rainbow przygotował wyjazdy łączące rejsy po Morzu Jońskim, wizytę na wyspie Korfu i zwiedzanie części kontynentalnej zachodniego wybrzeża Półwyspu Bałkańskiego. W ofercie propozycje dla aktywnych takie jak wycieczka samochodami 4x 4 po albańskich bezdrożach czy spływ pontonami po rzece Vjosa w programie "Uroki Korfu i dzika Albania". W ramach wycieczki "Trzy przystanki na Morzu Jońskim" będzie można wybrać się na trekking w słynnym wąwozie Vikos.

Latem 2020 Rainbow zabierze swoich turystów także na Azory i Maderę oraz do Hiszpanii i Maroko. Wśród kierunków Afryki północnej, Tunezja nieustannie należy do cieszących się największą popularnością, dlatego oferta wyjazdów do tego kraju została rozbudowana o kolejną nową propozycję "Tunezja - wielobarwna mozaika".

W ramach ofert City Break touroperator zaprasza m.in. do zwiedzenia stolicy Azerbejdżanu Baku, białoruskiego Mińska czy Odessy na Ukrainie. W ramach kilkudniowych wyjazdów będzie można też zwiedzić Amsterdam, niemiecką Bawarię czy spędzić weekend w Stambule.

W ofercie na lato 2020 znajdzie się też więcej programów lotniczych do Paryża. Dzięki współpracy z WizzAir do francuskiej stolicy po raz pierwszy polecimy z portów lokalnych w tym z Wrocławia, Poznania i Gdańska.

Miłośnicy wybrzeża północnej Europy będą mogli skorzystać z kilkudniowej propozycji zobaczenia najpiękniejszych fiordów Morza Północnego od Bergen po Oslo podczas rejsu "Fiordy Express".

W ofercie Rainbow można znaleźć także dalsze kierunki. Wśród nowych propozycji zwiedzania Ameryki Północnej są m.in. wyjazdy na Florydę, w tym propozycja 7+7 czyli połączenie zwiedzania z odpoczynkiem, czy wycieczki do Kanady w ramach dwóch programów Wschód i Zachód. Ponadto w ofercie touroperatora pozostają znane dotychczas z zimowych sezonów programy do Kenii, Tanzanii i Zanzibaru, łączące safari z wypoczynkiem.

Nowe propozycje można znaleźć także wśród wyjazdów do południowo-wschodniej Azji. Na szczególną uwagę zasługuje program "Egzotyka Light- Tajlandia" czyli połączenie zwiedzania Bangkoku z odpoczynkiem. W katalogu znajdzie się również bardzo interesujący wyjazd objazdowy po północnym Wietnamie, "Wietnam wśród tarasowych pól".

Dla wielbicieli zwiedzania Rainbow przygotował specjalny rabat. Przy zakupie wycieczki objazdowej druga osoba otrzymuje aż do 500 zł zniżki. Dodatkowo w ramach promocji na wszystkich kupujących w przedsprzedaży czeka szereg korzyści, w tym "100% Pewności Najniższej Ceny", specjalne rabaty do 600 zł dla lojalnych klientów, znacznie większy wybór komfortowych pokoi rodzinnych oraz specjalne rabaty na pakiet benefitów takich jak bezpłatna zmiana rezerwacji czy lepszy wariant ubezpieczenia.

Przedsprzedaż oferty Lato 2020 potrwa do 14.11.2019.

Starsze informacje 2019-09-16


Orex Travel rozpoczął sprzedaż oferty na Lato 2020

Biuro podróży Orex Travel rozpoczyna sprzedaż oferty na kolejne lato.

Od 16 września do 30 kwietnia 2020 roku będzie trwała promocja "First Chance - Lato 2020", która dotyczy wylotów na Riwierę Turecką w terminie od 25.04.2020 do 17.10.2020.

Klienci, którzy skorzystają z promocji mogą uzyskać rabat do 41% a także promocyjną wartość zaliczki - od 5 do 25%.

Dodatkowymi bonusami są:
 • gwarancja najniższej ceny,
 • gwarancja bezkosztowej anulacji,
 • gwarancja niezmienności ceny,
 • gwarancja bezkosztowej zmiany w rezerwacji,
 • 3% zniżka dla stałych klientów.


Starsze informacje 2019-09-06


Sun&Fun rozpoczął sprzedaż oferty Lato 2020

Biuro podróży Sun&Fun Holidays rozpoczęło sprzedaż oferty na kolejne lato.

Już można zarezerwować najchętniej wybierane hotele na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach takich jak: Egipt (Hurghada i Marsa Alam) a także Tunezja kontynentalna i Djerba. W okresie przedsprzedaży "First Call", który potrwa do 30.09.2019, touroperator oferuje sięgające 35% rabaty i atrakcyjny pakiet dodatkowych korzyści m.in.: zaliczkę wynoszącą 5% oraz możliwość bezpłatnej, dowolnej i wielokrotnej zmiany rezerwacji.

Sukcesywnie w sprzedaży pojawią się kolejne obiekty oraz propozycje wypoczynku w Egipcie w Sharm El Sheikh, w Turcji, Bułgarii, Albanii oraz w Grecji na Krecie. W sezonie Lato 2020 biuro podróży zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z kilku lotnisk lokalnych - Warszawy, Katowic, Poznania, Wrocławia i Gdańska.

Klienci, którzy zaplanują wakacje w Sun&Fun do końca września, będą mogli dowolnie i wielokrotnie zmieniać swoją rezerwację - hotel, termin, długość pobytu czy kierunek wyjazdu - aż do połowy stycznia 2020 r. Atutem wczesnej rezerwacji jest też bardzo niska, bo wynosząca zaledwie 5% zaliczka. Warte podkreślenia są także promocyjne warunki ewentualnego odstąpienia od umowy - w przypadku rezygnacji z imprezy do 15.01.2020 traci się tylko wspomnianą zaliczkę.

W ramach First Call, biuro podróży zapewnia również gwarancję niezmienności ceny oraz 2% rabaty dla stałych klientów czyli osób, które wyjechały z Sun&Fun na wakacje przynajmniej raz. Nowością jest 2% zniżka dla "mini grup" liczących co namniej 7 osób. Jak co roku, także i w tym, wizytówką biura podróży Sun&Fun będą atrakcyjne zniżki dla dzieci nawet do 14 lat. W okresie przedsprzedaży w wybranych hotelach sięgają nawet 100%.

Pierwsze oferty Lato 2020 są już dostępne w systemach rezerwacyjnych.

Starsze informacje 2019-09-04


Rainbow rozpoczyna przedsprzedaż oferty Lato 2020

W Rainbow rozpoczęła się przedsprzedaż pełnej oferty wczasów na Lato 2020. Touroperator zapowiada, że taniej niż w przedsprzedaży nie będzie, a to za sprawą usługi "100% Pewności Najniższej Ceny", która dobrze przyjęta w ubiegłym roku, stanowi filar tegorocznej przedsprzedaży.

W rozpoczynającej się przedsprzedaży, która będzie trwała do 14.11.2019, Rainbow proponuje szereg korzyści. "100% Pewności Najniższej Ceny" to sprawdzona już usługa, dzięki której Klienci mają pewność, że w przedsprzedaży kupują najtaniej. Jeśli w okresie od momentu zakupu imprezy, aż do jednego dnia roboczego przed jej rozpoczęciem cena spadnie, Rainbow zwróci różnicę.

Nie zabraknie również specjalnych rabatów. Rodziny ucieszy do 700 zł zniżki dla każdego dziecka. Ci, którzy poszukują lepszego standardu zakwaterowania, otrzymają do 1000 zł zniżki za pokój w hotelach premium, a tych w ofercie touroperatora jest znacznie więcej niż w ubiegłym sezonie.

"Przygotowując ofertę na Lato 2020 wsłuchaliśmy się wyjątkowo mocno w potrzeby naszych Klientów. Rozmawialiśmy z nimi w momencie zakupu wczasów, w trakcie samych wyjazdów, a także podczas badań konsumenckich - mówi Milena Wysokińska, Dyrektor Marketingu Rainbow. Zainspirowani tymi rozmowami poszerzyliśmy naszą ofertę o ponad 50 hoteli klasy premium. Polacy chcą bowiem spędzać wakacje w coraz lepszych obiektach, zwracają uwagę na piękne położenie i doceniają wyjątkowo wysoki standard obsługi. Również dla wyjeżdżających z dziećmi komfort odgrywa istotną rolę, dlatego na Lato 2020 mamy więcej niż wcześniej hoteli z pokojami rodzinnymi."

Z myślą o Klientach powracających do Rainbow, wprowadzono specjalne zniżki za lojalność. Tylko w przedsprzedaży można zyskać z tego tytułu aż 600 zł.

Przedsprzedaż, to również dodatkowe benefity. W specjalnym Pakiecie Premium można wybrać swoje ulubione miejsce w samolocie i lepsze ubezpieczenie za połowę ceny. Ponadto wszyscy Klienci otrzymują gratis możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji oraz mogą nabyć ubezpieczenie od rezygnacji TU Europa za symboliczne 15 zł od osoby.

W celu ułatwienia procesu zakupu na stronie internetowej r.pl, wprowadzona została również możliwość dokonania wyboru rodzaju pokoju we wszystkich hotelach z oferty już na etapie zakładania rezerwacji online.

Starsze informacje 2019-08-30


Itaka rozpoczęła sprzedaż oferty na Lato 2020

Itaka rozpoczęła sprzedaż oferty na przyszły rok. Wśród propozycji touroperatora znają się trzy nowości

Nowości w ofercie Itaki to: Curaçao, Marsa Matrouh, oraz Saidia. A do tego nowe wycieczki objazdowe, nowe połączenia lotnicze, rodzinne wakacje w Klubach Przyjaciół Itaki i jubileuszowa, 20. edycja projektu ITAKA&GALA - Podróże w stylu gwiazd. W sumie organizator odda do dyspozycji klientów 1000 ofert do 72 krajów.

Najgorętszą, według zapewnień touroperatora, nowością jest Curaçao. Karaibska wyspa leży poza strefą huraganów, a dzięki wspaniałemu klimatowi sezon trwa tu przez cały rok. Jej atuty to piękne plaże, słynne miejsca nurkowe, malownicza stolica i wyjątkowy rum. Turyści Itaki spędzą karaibskie wakacje w luksusowym 5-gwiazdkowym hotelu z ultra all inclusive.

Marsa Matrouh to nowy kierunek w Egipcie, a nowością w Maroku jest Saidia.

Po raz ósmy touroperator zaprasza rodziny z dziećmi do Klubów Przyjaciół Itaki, tego roku w klimacie kultowego filmu Hotel Transylwania i na wycieczki objazdowe z programami edukacyjno-rozrywkowymi. W 20. jubileuszowej edycji projektu ITAKA & GALA - Podróże w stylu gwiazd, nowością są hotele prestiżowych sieci na Riwierze Tureckiej i w Bodrum.

Po raz piąty Itaka prezentuje hotele dla dorosłych. Systematycznie poszerzana jest kategoria Wakacje bez przeszkód, obejmująca hotele z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami.

Itaka rozwija także ofertę wycieczek objazdowych do Chin. Są nowości i tak ciekawe miejsca jak Leśny Park Narodowy Zhangjiajie czy Góra Tianmen. Do Chin można polecieć z Warszawy, Poznania, Rzeszowa i Gdańska. Po city breaks startuje nowa seria: Weekend na plaży. Pierwsze oferty to włoski kurort Baia Domizia i francuski Juan Les Pins. Do oferty wycieczkowej w Turcji dochodzą trasy rozpoczynające się w Izmirze, obejmujące miejsca znane i mniej popularne.

Rezerwując wyjazdy do 30 września, turyści mogą liczyć na takie bonusy jak:
 • 15% zaliczki
 • 50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach
  • pakiet gwarancji gratis:
  • gwarancja najniższej ceny aż do dnia wyjazdu ( dotyczy wybranych hoteli i wycieczek)
  • gwarancja najniższej ceny
  • gwarancja niezmienności ceny
  • gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji

 • 3% zniżki dla Stałych Klientów lub 100 PLN za zgody na kontakt elektroniczny


Starsze informacje 2019-08-30


Exim Tours sprzedaje lato 2020
Exim Tours poinformował o rozpoczęciu sprzedaży oferty Hello Summer na Lato 2020.

Hello Summer na Lato 2020 obejmuje takie kierunki jak: Turcja, Malta, Cypr, Cypr Północny, Costa Brava/Costa Dorada, Costa del Sol, Teneryfa, Fuerteventura. Oferta będzie uzupełniania sukcesywnie i do połowy września zostaną otworzone wszystkie kierunki z zaplanowanych na kolejne lato.

Przy wczesnym zakupie oferty klienci mają możliwość skorzystania z najlepszego pakietu rabatów oraz gwarancji:
 • Niska zaliczka, bo tylko 99 zł za osobę przy dopłacie do 100% wartości imprezy do 21 dni przed datą rozpoczęcia imprezy,
 • Rabat do 600 PLN na osoby dorosłe w rezerwacji,
 • Rabat do 30% dla osób dorosłych na dostawkach,
 • Rabat do 100% na pobyt dzieci w wybranych hotelach,
 • Dodatkowy rabat 2% dla posiadaczy Karty Stałego Klienta,
 • Gratis ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych,
 • Gratis gwarancja niezmienności ceny aż do dnia wylotu,
 • Gratis gwarancja najniższej ceny w trakcie trwania danego etapu promocji,
 • Gratis zmiana składników rezerwacji do 30 dni przed rozpoczęciem podróży.


Starsze informacje 2019-08-23


Grecos ruszył ze sprzedażą sezonu 2020

Grecos poinformował o wystartowaniu z promocją F!RST DEAL! 2020. Specjalista od wielkich greckich wakacji proponuje we wczesnej sprzedaży bogaty pakiet korzyści. Klienci dostają możliwość wpłaty zaledwie 5-procentowej zaliczki i gwarancję najniższej ceny.

Grecos obniżył, w porównaniu do bieżącego sezonu, wysokość zaliczki w F!RST DEAL! W pierwszym etapie sprzedaży wystarczy wpłata pięciu procent wartości rezerwacji by zapewni sobie miejsce na przyszłoroczne wakacje. Touroperator gwarantuje najniższą cenę na rynku. Przy dopłacie 15 zł od osoby gwarancja obowiązuje również wobec cen Grecosa w ofercie Last Second. Skorzystanie z promocji uprawnia do bezkosztowej zmiany rezerwacji. Klient ma też możliwość zakupu pakietu Elastyczna Rezerwacja, który - za 39 zł - pozwala na trzy kolejne zmiany rezerwacji oraz zwalnia z opłaty związanej z ewentualną rezygnacją z wyjazdu.

Promocja F!RST DEAL! to najszersza dostępność pokoi rodzinnych, w hotelach z aquaparkiem lub z Klubem Delfinki, w których pierwsze dziecko w ramach danej rezerwacji może cieszyć się pobytem za darmo. Cena za dziecko zawiera wtedy jedynie koszty przelotu i ubezpieczenia.

Cieszę się, że startujemy z FIRST DEAL! wcześniej i z bardzo szeroką ofertą - podkreśla Janusz Śmigielski, wiceprezes Grecosa - Bieżący sezon pokazuje, że ofert typu last minute jest mało, a ich ceny zaskakują klientów tym, że są niewiele niższe od podstawowych. Wyraźnie zyskali ci, którzy zdecydowali się na ofertę we wczesnej sprzedaży. Liczę, że udział F!RST DEAL! w całości naszej sprzedaży będzie rósł, bo coraz więcej klientów docenia zalety rezerwowania wakacji z dużym wyprzedzeniem - przewiduje Śmigielski.

W pierwszym etapie promocji ceny są niższe o nawet 40 procent. Dodatkowym bonusem dla stałych klientów jest rabat w wysokości 2 procent obowiązujący już przy trzecim wyjeździe z Grecosem.

Pierwszy, najkorzystniejszy etap promocji F!RST DEAL! trwa do 30 września 2019.

Starsze informacje 2019-07-25


Neckermann rozpoczął sprzedaż ofert na Lato 2020

Neckermann rusza ze sprzedażą ofert na Lato 2020. Turyści mogą liczyć na znacznie rozszerzoną ofertę, zniżki nawet do -60%, najniższą na polskim rynku zaliczkę i pakiet wielu dodatkowych korzyści.

Touroperator rozpoczął sprzedaż lata 2020 od środy, 24 lipca. W jego ofercie znalazło się ponad 70 słonecznych kierunków oraz ponad 15000 obiektów dostępnych w ofercie lotniczej oraz z dojazdem własnym. Neckermann oferuje wyloty z 11 lotnisk lokalnych, rabaty do -60%, zaliczkę wynoszącą 5% czy parking w cenie na większości lotnisk.

Klienci Neckermanna mogą wybierać ze zróżnicowanej oferty kierunków wakacyjnych. Na wczasy 2020 można zarezerwować popularne destynacje basenu Morza Śródziemnego takie jak Bułgaria, Włochy, Turcja, greckie wyspy, Egipt, Maroko, Tunezja oraz Hiszpania, m.in. Wyspy Kanaryjskie i Majorka, a także wybrać się w dalszą, egzotyczną podróż do wielu destynacji, m.in. Tajlandii, Indonezji, na Mauritius, Kubę czy Dominikanę. Nowością w ofercie są wyloty na Kostarykę i Bali oraz rozszerzona oferta połączeń z lokalnych portów lotniczych.

W nowym sezonie stawiamy na rozszerzenie oferty o nowe destynacje oraz zwiększenie ilości wylotów z lotnisk lokalnych takich jak Gdańsk, Olsztyn, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Łódź, Kraków, Rzeszów, Lublin, Warszawa-Modlin przy jednoczesnym zwiększeniu ilości oferowanych miejsc z wylotami z naszych dwóch głównych portów lotniczych Warszawa i Katowice - mówi Maciej Nykiel, prezes Biura Podróży Neckermann Polska.

W sezonie Lato 2020 Neckermann oferuje ponad 200 hoteli brandowych dedykowanym różnym grupom Klientów. Hotele smartline z atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości, hotele SENTIDO wyróżniające się wyjątkową, zdrową kuchnią, śniadaniem dla śpiochów i specjalnymi strefami dla Gości powyżej 16 roku życia, obiekty tylko dla dorosłych Sunprime czy ośrodki SunConnect dedykowane rodzinom z dziećmi.

Neckermann na lato 2020 rozszerza również ofertę z dojazdem własnym. Już dziś można zarezerwować wakacje w Bułgarii, Chorwacji oraz Austrii, a już niedługo w wielu innych, popularnych kierunkach.

Klienci mają zagwarantowaną bezkosztową zmianę rezerwacji, niezmienność ceny, a w przypadku ofert z dojazdem własnym dodatkowo elastyczną możliwość zmiany na dowolną imprezę do 7 dni przed wyjazdem. Przewidziano również rabaty dla przyjaciół, seniorów i nowożeńców oraz pobyt dzieci gratis. Dodatkowym benefitem wprowadzonym przez touroperatora przy rezerwacji w okresie FIRSTBOOK jest zawarte w cenie dodatkowe ubezpieczenie z klauzulą alkoholową. Pierwszy etap promocji trwa do 1 września 2019 r.

Oferta Lato 2020 jest już dostępna w systemach rezerwacyjnych a Klienci mogą uzyskać informacje na jej temat zarówno na stronie internetowej neckermann.pl, jak i u profesjonalnych doradców w biurach podróży na terenie całego kraju. Oferta będzie systematycznie uzupełniana o kolejne obiekty oraz destynacje.

Starsze informacje 2019-07-16


Mouzenidis Travel rozpoczyna sprzedaż Lata 2020
Organizator Mouzenidis Travel jako drugi na polskim rynku rusza ze sprzedażą oferty LATO 2020.

Od 16 lipca klienci Mouzenidis Travel mogą dokonywać rezerwacji w ramach First Greece na następujących kierunkach - Chalkidiki, Riwierze Olimpu i na Krecie. Do sprzedaży trafiło 60 obiektów hotelowych, podwajając tym samym obecną liczbę ofert dostępnych na rynku. Oferta będzie systematycznie uzupełniana o kolejne hotele oraz destynacje. Przeloty będą realizowane linią lotniczą Ellinair.

W pierwszym etapie First Greece Klienci Mouzenidis Travel, którzy wybiorą ofertę o standardzie 4* i 5* otrzymują bezpłatnie Pakiet VIP o wartości 200 PLN. Obejmuje on rezerwacje miejsc premium w samolotach (I-III rząd) oraz wstęp do VIP-Lounge w Salonikach lub Heraklionie. Dodatkowo touroperator daje bezpłatnie pakiet gwarancji: Gwarancja Najniższej Ceny, Gwarancja Niezmienności Ceny, Gwarancja Bezkosztowej Zmiany Rezerwacji nawet do 14 dni przed wylotem. Organizator przygotował również rabaty, sięgające 50% oraz niską zaliczkę, która wynosi 5% wartości rezerwacji.

W tym sezonie mamy bardzo mało ofert Last Minute. Wiele klientów zdało sobie sprawę, że tylko wczesna rezerwacja gwarantuje najniższą cenę oraz pełną dostępności oferty. Wychodząc im naprzeciw wprowadzamy już w połowie lipca do sprzedaży ofertę Lato 2020 - komentuje Georgios Vafidis, dyrektor generalny.

Starsze informacje 2019-06-11


TUI rozpoczyna sprzedaż Lata 2020

Biuro podróży TUI rozpoczęło sprzedaż First Minute sezonu Lato 2020.

Turcja, Maroko, Zanzibar, Kenia Hiszpania oraz Bułgaria - to destynacje dostępne w taryfie First Minute, zarówno na 7 jak i na 14 dni.

Rezerwacja wakacji w promocji "Lato 2020 First Minute-I etap" pozwala na bezpłatną zmianę rezerwacji oraz zaliczkę płatną 5% - reszta kwoty może zostać uiszczona w terminie do 40 dni przed wyjazdem.

Klienci rezerwujący wakacje z TUI w promocyjnej formule mają również możliwość wykupienia gwarancji niezmienności ceny za 10 zł/os. oraz gwarancji najtańszej oferty, bądź zwrot różnicy cenowej w kwocie 15 zł/os.

Promocja First Minute sezonu Lato 2020 trwa od 11.06.2019 do 28.08.2019.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)


Tagi:
15 TUI sezon sprzedaż lato wakacje


Komentarze:

Ta strona przetwarza dane osobowe oraz używa COOKIES. Szczegóły przetwarzania danych osobowych są opisane w polityce prywatności. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Wszelkie szczegóły w regulaminie, polityce prywatności oraz polityce cookies.
  Akceptuję