Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajDwa nowe połączenia z Modlina

Ryanair ogłosił 2 nowe trasy z Warszawy Modlin na lato 2018.


Od marca 2018 r. z Modlina będzie można polecieć do Pescary oraz Rimini. Połączenia na obu trasach będą wykonywane 2 razy tygodniowo.

Zawsze z dużym zadowoleniem przyjmujemy informacje o uruchomieniu kolejnych bezpośrednich połączeń z lotniska Warszawa Modlin. Nasi pasażerowie coraz częściej korzystają z lotniska w okresie wakacyjnym. Włochy cieszą się ich ogromnym zainteresowaniem. Tym razem, oprócz lotów do Rzymu, Wenecji, Neapolu, Pizy, Bolonii czy Bergamo będą mogli skorzystać w sezonie letnim 2018 z oferty lotów do popularnych nadmorskich włoskich kurortów tj. Rimini i Pescary. Jesteśmy przekonani, że proponowane połączenia usatysfakcjonują naszych pasażerów na tyle, by stać się hitem sezonu. - powiedziała Anna Żebrowska-Dreger, zastępca Szefa Biura Handlowo-Marketingowego Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa Modlin.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij